בהפועל חדרה מבינים שהיכולת לא הייתה מרשימה, אבל יצאו שבעי רצון אמש (ראשון) מה-0:2 על מכבי נתניה. הקבוצה של מנחם קורצקי עדיין ללא הפסד אחרי ארבעה מחזורים בליגת העל ורשמו את הניצחון הראשון שלהם אחרי שלוש תוצאות תיקו רצופות, כשבנוסף הקבוצה לא ספגה ב-3 מתוך 4 המשחקים.

אירוע שעורר זעם בקרב אנשי חדרה התרחש בסיום המשחק. בנתניה טענו שאנשי הקבוצה המנצחת התגרו בהם באזור חדרי ההלבשה כאשר חגגו לטענתם בצורה מופרזת על מנת להתגרות, ובחדרה ענו: “שיתעסקו בקבוצה שלהם ולא יתבכיינו, כשהם עשו את זה לנו בגביע הטוטו זה היה בסדר? הם מנסים להעביר את האש מהמצב שלהם ולהתעסק בנו. אסור לנו לחגוג? לא נהיה עצובים אחרי ניצחון, אז כן חוגגים אחרי משחק, שלא יבואו בטענות. נתניה זה גם האצטדיון הביתי שלנו, זה לא שחגגנו בטירוף באשדוד”.

אייל סגל נלקח בניידת ע"י שוטרים

היחסים בין חדרה לנתניה עכורים כבר לא מעכשיו, כאשר הדבר החריף אחרי פציעתו של עומר פדידה ששבר את הלסת במשחק מול נתניה בגביע הטוטו. בחדרה טענו: “הוא ישב בבית חולים, עבר ניתוח, ואפילו טלפון לא קיבל”. המאמן קורצקי אף התייחס לעניין בהכנות למשחק וכחלק משיחת המוטיבציה לשחקניו ביקש שישחקו למען פדידה.

בפן המקצועי חדרה כאמור סימנה וי על “דרבי השרון” אך לא יוצאת מגדרה. “שמחים מהתוצאה וזה מה שניקח מהמשחק, אנחנו עוד צריכים להשתפר ביכולת. זה היה משחק קשה, לא נשמש בזה כתירוץ, אבל השחקנים שלנו כבר סחוטים עם כל הפציעות שלא עוזבות אותנו”, סיפרו בקבוצה. בעניין הפציעות, הקפטן דיא לבאבידי התלונן על רגישות ולכן הוחלף אמש. המגן ייבדק ובמועדון מאמינים שלא מדובר משהו רציני. הקשר מקסים פלקושצ’נקו שעדיין לא שיחק העונה כבר ערך אימון מלא עם חבריו ובקבוצה מקווים כי יוכל לשבת על הספסל במשחק הקרוב מול אשדוד.

מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)מקסים פלקושצ'נקו (שחר גרוס)

בחדרה ציינו לטובה את שובל גוזלן, שמסתמן כאיש החם שלהם מתחילת העונה וכבש את שערו השני, כשבנוסף גרם להרחקתו של אלמוג כהן במחצית הראשונה. שחקן נוסף שזכה למחמאות הוא ג’ונתן סיסה שממשיך לשמור על יציבות בחלק האחורי. “ההגנה שלנו נראית טוב והמערך של קורצקי עובד, אבל בפעולות ההתקפיות זה עוד רחוק ממה שאנחנו רוצים לראות”, הרחיבו במועדון.

אירוע נוסף שהתרחש בסיום היה חיובי עבור אנשי הקבוצה. אחרי ה-0:0 מול ירושלים אוהדי חדרה יצאו ברשתות החברתיות נגד השחקנים שלא הגיעו להודות להם, ואחרי ששוער המשנה עדי טבצ’ניק התייחס לכך בפוסט, הפעם השחקנים חגגו דקות ארוכות על כר הדשא לעיניי הקהל שלהם.

שובל גוזלן חוגג עם שחקני הפועל חדרה (נעם מורנו)שובל גוזלן חוגג עם שחקני הפועל חדרה (נעם מורנו)