מכבי נתניה תתארח מחר (ראשון, 18:00) באצטדיונה הביתי בנתניה למשחק חוץ על הנייר מול הפועל חדרה, בקרב ישיר על המקום השביעי בליגת העל, הראשון בפלייאוף התחתון, כאשר לשתי הקבוצות 44 נקודות, בעוד הקבוצה מעיר היהולומים עדיין לא הצליחה לנצח את חדרה העונה.

מאמן מכבי נתניה, ריימונד אטוולד אמר לקראת ההתמודדות: "לא ניצחנו עדיין את חדרה העונה, במשחקים הקודמים היינו הקבוצה הטובה יותר ועדיין לא ניצחנו. אנחנו צריכים להמשיך באותה הדרך בה אנחנו משחקים בפלייאוף, להיות חזקים בהגנה ולא לאפשר שערים קלים. אנחנו רוצים לנצח את המשחק, נבוא מפוקסים ומוכנים. יהיה משחק קשה לשתי הקבוצות".

"ההכנות לעונה הבאה ממשיכות עם מה שהתחלנו כבר העונה", הוסיף המאמן ההולנדי אחרי שמונה רשמית גם לעונה הבאה בשבוע שעבר. "אנחנו נמשיך עם האינטנסיביות באימונים ונשפר את הסגל הקיים. בנוסף על זה נחזק את הסגל בשחקנים מתאימים לקראת המטרות של העונה הבאה".

בתוך כך, במשחק מול חדרה יכבד בנוכחתו אורח מיוחד – דניאל יאמר, הבעלים לשעבר של מכבי נתניה, שהגיע לביקור בישראל והוזמן על ידי המועדון להגיע לאצטדיון, וצפוי לצפות בקבוצה.

ריימונד אטוולד (שחר גרוס)ריימונד אטוולד (שחר גרוס)

לקראת חדרה, אטוולד תרגל שני שינויים שהוא עשוי לבצע בהרכב הפותח של מכבי נתניה, כאשר אילון ירושלמי תורגל לסירוגין במקומו של שיר צדק כמגן שמאלי ואביב אברהם, גם כן לסירוגין, במקומו של עמרי גאנדלמן. מול חדרה, אלמוג כהן הקפטן יערוך את משחקו האחרון העונה, כאשר הוא לא ישחק מול הפועל חיפה במחזור האחרון בשל צבירת כרטיסים צהובים.

הרכב משוער: רז כרמי, כארם ג'אבר, קליאן ואן דר קאפ, אלמוג כהן, (אילון ירושלמי) שיר צדק, יובל שדה, אביב אברהם (עמרי גאנדלמן), חן עזרא, גבי קניקובסקי, אבובאקר דומביה וקאוון פרייטר. 

מנחם קורצקי: "זה משחק כמו גמר”

מן העבר השני, גם במועדון האדום רוצים להמשיך ברצף הניצחונות ההיסטורי שלהם העומד כרגע על ארבעה, לסיים את העונה בצורה טובה ביותר ולהתנחם ב״אליפות הפלייאוף התחתון”.

מאמן הקבוצה, מנחם קורצקי, דרוך לקראת ההתמודדות: ״זה משחק שהוא כמו גמר. זו גאווה לשחקנים שהגיעו למעמד הזה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו להילחם על “התואר”, המקום הראשון של הפלייאוף. זה כבוד גם למועדון הפועל חדרה, גם בעונה פחות טובה, אז נבוא בכל הכוח כי זה משהו שהצבנו לעצמנו כמטרה אחרי ההישארות בליגה”.

מנחם קורצקי (שחר גרוס)מנחם קורצקי (שחר גרוס)

המאמן שהגיע בחודש ינואר אחרון הוסיף: “יהיה משחק לא קל, מכבי נתניה זו קבוצה מאוד מאומנת ואיכותית, אבל הוכחנו גם אנחנו שגם אנחנו כאלה. נבוא רעבים, נקווה מאוד לתוצאה טובה. השחקנים מקצוענים ורוצים להוכיח את עצמם. לפעמים זה הולך טוב ולפעמים זה הולך פחות, אבל אנחנו מבחינתו מנסים תמיד לשמור על רצינות”.

בפן המקצועי, עדי טבצ׳ניק ימשיך בשער במקומו של רובי לבקוביץ. עידו לוי אינו כשיר במאת האחוזים ועל כן אם יתברר בסמוך למועד המשחק שאינו יכול לשחק יהיה זה טל כחילה שיפתח לצד ג׳ונתן סיסה. 

הרכב משוער: עדי טבצ׳ניק, דיא לבאבידי, ג׳ונתן סיסה, עידו לוי (טל כחילה), עבדאללה ג׳אבר, תמיר גלזר, גלעד אברמוב, מנשה זלקה, שלום אדרי, גוסטבו מרמנטיני, אודה מרשל (שובל גוזלן).

90 דקות לחמד בתיקו של וולינגטון ואדלייד

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל