צמד שחקני ההתקפה השנהבים של מכבי נתניה, פרננד גורי ואבובקאר דומביה, קיבלו היום (שישי) הכרה על התקדמותם בעונה החולפת, כאשר זומנו על ידי התאחדות הכדורגל של חוף השנהב לסגל הנבחרת לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו, יפן, בקיץ הקרוב, שם יתמודדו מול נבחרות ברזיל, גרמניה וערב הסעודית בשלב הבתים של טורניר הכדורגל האולימפי, כך נודע היום ל-ONE.

גורי, שלא היה במעקב כמו דומביה שכבר שיחק במדי הנבחרות הצעירות וכבש בגמר אליפות אפריקה, עלה על הרדאד בחצי העונה החולפת, כשפרץ בגדול במדי היהלומים. כזכור, הוא הוחתם לקבוצת הנוער והוקפץ מהר מאוד לקבוצה הבוגרת אחרי שהרשים את ריימונד אטוולד בשל הנתונים הפיזיים והכישרון שלו. 

הוא השתלב נהדר בנתניה, כבש שלושה שערים ובישל אחד נוסף ב-15 הופעות בכל המסגרות ובמקביל המשיך לעזור לנוער להישאר בליגת העל, כהרשית חמישה שערים נוספים בנוער. דומביה בן ה-21, שהגיע בינואר מהליגה הפינית השנייה, רשם צמד שערים וצמד בישולים ב-17 הופעות בכל המסגרות.

בעוד בנתניה בירכו על הקידום הגדול של שחקניהם, הם מצפים להרבה עיניים מקצועיות שיצפו בהם ויתרשמו לקראת מכירה עתידית. זאת, כאשר לגבי גורי בן ה-19 בלבד הזימון מקדם את המשא ומתן שמנהל סוכנו, רועי דניאל, עם קבוצה בלגית שמעוניינת בשירותיו, כך נודע ל-ONE.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל