במטרה לשמור על סיכוייה, הלא גדולים, לסיים במקום הראשון של בית 2 בגביע הטוטו ואולי להעפיל לגמר, מכבי נתניה תתארח הערב (שבת, 19:30) באצטדיון הביתי שלה, אצל הפועל חדרה, ולפחות תבקש לחזור ולהיראות טוב יותר מאשר נראתה בהפסד למכבי פתח תקווה.

ריימונד אטוולד, שלא אהב את מה שראה בלשון המעטה ביום שלישי האחרון, דיבר לאחר המשחק מול פ"ת על הרוטציה שייתכן ויעשה. התרגול באימון המסכם בעיר היהלומים כלל את אותם 11 שפתחו במשחק האחרון, אולם לאחר מכן הוא רענן את השורות ותרגל את יובל שדה כקשר אחורי במקומו של איילון ירושלמי, ניסה את גבי קניקובסקי בעמדה קדמית יותר כמעין חלוץ מדומה והציב את קאוון פרייטר בחוד ההתקפה. בסופו של דבר, עזרא, קורין וקניקובסקי יהיו בחלק הקדמי של היהלומים.

הרכב הפועל חדרה: עדי טבצ’ניק, נועם כהן, סהר דבאח, ג’ונתן סיסה, עבדאללה, ג’אבר, יאיא מלדג’ה, עומר לקאו, מקסים פלקושצ’נקו, ריף מסיקה, רודריגו בונגונגי ושובל גוזלן.

הרכב מכבי נתניה: דני עמוס, כארם ג’אבר, דולב אזולאי, עומרי גלדלמן, זלאטן שחוביץ’, יובל שדה, אילון ירושלמי, אביב אברהם, גבי קניקובסקי, רוי קורין וחן עזרא.

ריימונד אטוולד (שחר גרוס)ריימונד אטוולד (שחר גרוס)

בתוך כך, במכבי נתניה פנו למכבי ת"א לגבי פאדי נג'אר ופתחו מולה במו"מ על מנת לשאול אותו עם אופציה לרכישה, אולם כרגע דומה כי ישנם קשיים בנוגע לנג'אר, הבלם/מגן שמאלי בן ה-22 שגדל בנתניה, עבר להפועל ת"א, נמכר לצהובים, הושאל בשנתיים האחרונות לבית"ר ת"א ובעונה האחרונה שיחק תחת אטוולד. זאת, בשל העובדה שהוא פונה לוועדה למעמד השחקן בנוגע למחיר על כרטיס השחקן שלו, דבר שגורר כרגע פסימיות לגבי היתכנות שאילתו, נוכח הצורך העז בחיזוק והסחבת שצפויה בדרך.

בנושא אחר, נוכח הסכם השלום של ישראל עם איחוד האמירויות, במועדון התבדחו לגבי "ספונסרית חדשה" על מדי הקבוצה, חברת התעופה " fly emirates" שמאמצת בין היתר את ריאל מדריד, מילאן וארסנל, כולל קריצה לחברת "קשרי תעופה" של הבעלים אייל סגל.