הפועל חדרה רצתה להמשיך ברצף הניצחונות המרשים שלה, אך אמש (ראשון) נעצרה בתוצאת 2:2 מול מכבי נתניה. בקבוצה רצו לעבור את היהלומים בטבלה ולהבטיח פער נקודות מול היריבה, אך זה לא קרה והסטטוס קוו בראשות הפלייאוף התחתון נשארו כפי שהיה, כשחדרה עדיין במקום השמיני עקב הפרשי שערים.

במחזור הבא תפגוש את בית״ר ירושלים באצטדיון טדי לאקורד הסיום של עונת 2020/21 שהייתה זו עונה מלאת תהפוכות מבחינתה. באשר למשחק עצמו, בקבוצה היו מרוצים מהלחימה והיכולת שהציגו שחקני הקבוצה וסיפרו כי חשו גאווה אמיתית לראותם נלחמים גם על משחק שקובע מיקום בלבד, אך מבחינתם לקחו את המטרה של המאמן מנחם קורצקי-לסיים במקום השביעי, במלוא הרצינות.

שחקני הפועל חדרה (חגי מיכאלי)שחקני הפועל חדרה (חגי מיכאלי)

״סך הכול יש הרגשה טובה״, אמר לירן רוטמן שכבש את שער השוויון, ״עשינו משחק טוב, שתי הקבוצות הציגו יכולת טובה והיו מצבים בשני הצדדים. הגענו למצבים טובים לשערים אבל לא סיימנו אותם״.

הקשר שהגיע בהשאלה מבית״ר ירושלים בינואר, אליה ישוב אליה עם תום העונה ומולה ישחק את המחזור הקרוב והאחרון של הליגה, סיכם את תקופת הזמן בחדרה: ״אני חושב שעשינו חצי עונה מטורפת, צבירת נקודות של אפשר להגיד אליפות. נשאר עוד משחק אחד וננסה לסיים את העונה בצורה הכי טובה שיש. משחק אחרון בטדי? תמיד מרגש לחזור לשחק שם, יש לי המון כבוד לבית״ר ירושלים״.

לירן רוטמן חוגג (חגי מיכאלי)לירן רוטמן חוגג (חגי מיכאלי)

בנושא אחר, בקבוצה עומלים בימים אלו על ההכנות לעונה הבאה ואחרי שסגרו עם ג׳ונתן סיסה, שובל גוזלן ועידו לוי, בחדרה עוד מתלבטים באשר לעתידו של  אודה מרשל. במועדון שוקלים האם להשאיר את הניגרי בן ה-29 שכבש העונה שמונה שערים ומאמינים כי בימים הקרובים תתקבל הכרעה בנושא לאחר שפרט אליו ולסקו דומביה שלא ימשיך, שאר הזרים סגורים לעונה הבאה.

לאחר עשור: מילאן מביסה את יובה בטורינו!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל