בהפועל חדרה מרוצים. הקבוצה עברה בבקרת התקציבים כשהעמידה את הבטוחות שהייתה צריכה לעונה החדשה, ויכולה להמשיך ולהיערך בראש שקט. במועדון יקיימו הערכת מצב שבה יתבהר סופית גובה התקציב ל-2021/22, כאשר הוא אמור לעמוד על סביבות 14-15 מיליון ש”ח.

היועץ המקצועי של החדרתים, אורן גולן, סיפר: “כמידי שנה, חדרה עברה בבקרה בצורה חלקה. אנחנו מודים לראש העיר צביקה גנדלמן ולעירייה על התמיכה הרחבה, ומתחייבים להעמיד קבוצה חזקה ולהסב הנאה ואושר לקהל שלנו”. עיריית חדרה סייעה לקבוצה ב-3 מיליון ש”ח.

אורן גולן (אחמד מוררה)אורן גולן (אחמד מוררה)

במקביל, עד כה 530 אוהדי הפועל חדרה הבטיחו את מקומם ביציעי נתניה לעונה החדשה, במחיר של 400 ש”ח כמנוי רגיל. כלומר, סכום של 212 אלף ש”ח שנכנס לקופת המועדון, שם מקווים כי קצב המכירה ישתפר ויעלה כשהסכומים הם לא גבוהים ולא ניתן לבנות עליהם בבניית התקציב. בנוסף, עדיין ישנם חיפושים אחר שחקן התקפה כחיזוק נוסף, כשהעדיפות היא להביא חלוץ זר.

בנושא אחר, אחרי ה-1:1 מול הפועל חיפה במחזור הראשון, חדרה תארח למשחק בית ראשון לעונה את בני סכנין בשבת הקרובה במסגרת המחזור השני של המפעל. מי ששוב לא יעמוד לרשותו של מנחם קורצקי הוא מקסים פלקושצ’נקו שעדיין סובל ממתיחה במפשעה וטרם חזר לאימונים. בנוסף אליו, גם מוחמד אוסמן לא יהיה זמין להתמודדות.