בהפועל חדרה קיבלו בהתרגשות גדולה את הבשורה כי הקבוצות ישובו להתאמן החל ממחר (רביעי). הקבוצה של שרון מימר תשוב מהחל״ת אליו יצאו בשבוע שעבר ישר לאימון בוקר ולמתכונת אימונים מסודרת אחרי למעלה מחודש. 

הפועל חדרה הייתה בין הקבוצות הבודדות שיצאו לחל״ת בסגר הנוכחי אך כפי שהבטיחו במועדון בניגוד לסגר הקודם, השחקנים וכלל אנשי הצוות יוחזרו לשגרה עם השיבה לאימונים בכפוף לאישור שנתן משרד הבריאות. 

שיחה בין מנשה זלקה לאוהדת של חדרה

בקבוצה מתכננים להיערך למספר אימונים בהילוך נמוך על מנת להחזיר את השחקנים לתלם וכבר משבוע הבא להגביר לשני אימונים ביום, בעוד בשלב זה לא מתוכנן מחנה אימונים כלשהו. ״אנחנו עם בגדי האימון מעכשיו״, אמרו במועדון. ״כולם בציפייה גדולה, מהרגע שנתחיל להתאמן השחקנים ישנו במתחם אימונים עד שנצליח להתגבר על חלק מהפערים שנוצרו. חשוב לזכור שלא התאמנו מסודר כבר תקופה אז נכניס את כולם לקצב בצורה הכי נכונה שנוכל שלא נצא יותר פגועים מהתהליך״. 

בקבוצה יבצעו עם השחקנים שיחת הבהרה באימון הבוקר על מנת לחדד את הנהלים של המתווה החדש ובתקווה כי לא יאלצו להתמודד שוב עם הנגיף בחדר ההלבשה אחרי ההתפרצות שהשביתה את פעילות הקבוצה עוד בטרם הסגר הכללי. כזכור, ראשון היה זה המאמן שרון מימר שנמצא כחיובי ומיד אחריו כלל הצוות המקצועי שנדבקו וכן לא פחות משבעה שחקנים אובחנו חיוביים גם הם, (סך הכל היו בחדרה 15 נדבקים).