"מקווים שבליגה לא נצא עם מחמאות אלא עם נקודות", כך אמרו בהפועל חדרה אחרי ההפסד אמש (שבת) למכבי נתניה, בעקבותיו סיימה הקבוצה של שרון מימר את שלב הבתים בגביע הטוטו במקום האחרון בבית 2, עם שתי נקודות בלבד בשלושת המחזורים ששוחקו.

הקבוצה מהשרון ראתה כבר הזדמנות לעלות ליתרון שאולי היה מעניק לה גם ניצחון עם השריקה לבעיטת עונשין לזכותה, אך הרכש החדש והנוצץ ממכבי חיפה, מקסים פלקושצ'נקו, לא הצליח להכניע את דני עמוס ודקות ספורות לאחר מכן הצהובים ניצלו טעות במרכז ההגנה של חדרה והכניעו את ההתמודדות.

בקבוצה גיבו את פלקושצ'נקו על החטאת הפנדל ואמרו: "הוא עוד יפגוש את הרשת הרבה העונה, אין ספק". גם מימר עצמו התייחס לבועט והצהיר כי ההחטאה לא תשנה את העובדה שהקשר יהיה הבועט הקבוע של הקבוצה בבעיטות עונשין.

מקסים פלקושצ'נקו בועט (חגי מיכאלי)מקסים פלקושצ'נקו בועט (חגי מיכאלי)

בחדרה התאכזבו במיוחד מההפסד, שכן לדידם הגיע להם לנצח יותר מנתניה. "אני חושב שאם היינו מנצחים, אף אחד לא היה מופתע. אבל קורה", טען החלוץ שובל גוזלן והוסיף: "הייתה פחות חדות, פנדל שהחמצנו, אבל בגדול אנחנו מרוצים מהמשחק. הנענו כדור, לא היו התקפות במקרה, הכל היה מתכונן עם שילוב טוב. עם הזמן אני מאמין שזה יתחבר כי יש פה קבוצה טובה ואני סומך על כולם. אני חושב שנראה חדרה טובה העונה".

חלץ הרכש ממ.ס אשדוד, שחוזר לכושר ופתח בהרכב אחרי פציעה של כחמישה חודשים בהם לא היה יכול להתאמן כלל, רשם משחק טוב מבחינתו אך עדיין יש לו עבודה בהסרת החלודה כדי שבשרון יוכלו ליהנות משעריו: "אני אחרי פציעה ארוכה ועונה לא קלה בשנה שעברה, בסוף המשחק ראו שהייתי גמור, אבל לאט-לאט אני חוזר לכושר ועם הזמן נחזיר ונצבור עוד ביטחון. אני מאמין בעצמי מאוד, היו תקופות פחות טובות, אבל הגעתי למקום שנותן לי המון ביטחון. אני אחרי פציעה לא קלה אבל אני מאמין שאחזור ואתם תראו את שובל ‘הצעיר’”.

שחקני חדרה מאוכזבים (חגי מיכאלי)שחקני חדרה מאוכזבים (חגי מיכאלי)

אם לא די בפציעה הלא פשוטה שעבר באזור המפשעה, גוזלן בן ה-26 חלה לפני חודש בקורונה ושהה בביתו במשך כמעט שלושה שבועות, עד שהחלים וחזר לאימונים. החלוץ התייחס למצב בישראל ובפרט בכדורגל שמושפע מכך: "המצב לא קל עם הקורונה, אי אפשר לדעת מה יקרה. אני אישית עברתי את הקורונה וזה לא קל באמת, בהתחלה חשבתי שאפשר לזלזל בזה, אבל היה לי מאוד קשה. צריך לשמור על ההנחיות, יש אנשים שמקבלים החלטות ואנחנו צריכים לבוא ולהתאמן ולעלות על המגרש".

בתוך כך, הקבוצה תהנה היום מיום חופש בו צפויה דווקא למימר עבודה רבה, שכן במועדון אומרים שהסגל אינו סופי ועוד צפוי לעבור שינויים, כאשר במועדון אופטימיים באשר ל"פאזל". אחרי שראו את התמונה הכוללת על אף הפציעות והחיסורים, ייעשו מאמצים להתחזק בעוד שניים-שלושה שחקנים בכל חלק במגרש, הגנה, קישור והתקפה, תמורת שחרורים מהסגל הקיים, כשהדגש צפוי להיות על ההגנה. בחדרה מקווים שהסגל השלם יהיה מוכן לפתיחת הליגה בעוד שבועיים, ככל הניתן במסגרת המגבלות, אז תארח הקבוצה את מכבי חיפה למחזור הפתיחה.