פרויקט שדרת הכוכבים של קבוצות הכדורגל של העיר פתח תקווה מגיע לשלביו האחרונים, ואחרי מני בסון ז”ל בצד של הפועל פ”ת ואליעזר שפיגל ז”ל אצל מכבי פ”ת, נחשפו היום (שלישי) עוד כוכבי עבר משתי הקבוצות, כשרמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקווה, הודיע לאגדות העבר או לקרוביהם.

מהצד של הפועל קיבלו את הכבוד יעקב ויסוקר ז”ל, איתן בודניוק, שלמה נהרי, משה (ג’רי) חלדי ז”ל וממכבי פ”ת היו אלה פיני קינסטליך, חיים בוך ז”ל (רונית בתו קיבלה את ההודעה), נחמן מנדל ז”ל (בנו עופר קיבל את ההודעה), עומר גולן, שמואל בן דרור ז”ל, שבנו גדי שחקן העבר, קיבל מראש העיר את ההחלטה להכניסו לשדרת הכוכבים.

ביממה הקרובה יפורסמו שמות יתר השחקנים שייכנסו לשדרת הכוכבים המכובדת, כשכאמור שחקני העבר של הפועל ומכבי פתח תקווה ייכנסו להיכל התהילה בשדרת הכוכבים החדשה של אצטדיון שלמה ביטוח. שמותיהם יוטבעו בשדרה הייחודית שתיחנך בצדו המערבי של האצטדיון לקראת פתיחת עונת המשחקים הקרובה.

כזכור, ביוזמת החברה לפיתוח פתח תקווה ועיריית פתח תקווה, ובהשתתפות המועדונים עצמם, אתר ONE וחברת שלמה ביטוח - הציבור בחר את ההרכב הגדול בכל הזמנים בשני המועדונים. במסגרת הפרויקט, גולשי ONE הצביעו לשחקן האהוב עליהם - תחילה מבין רשימה של 33 שחקני עבר מכל מועדון, בהמשך הרשימה צומצמה ל-22 השחקנים שזכו למירב הקולות בשלב הראשון, ומהם נבחרו 11 שחקנים מכל מועדון. להצבעת האוהדים היה משקל שווה לזה של ועדת היגוי שהתכנסה לאחר סגירת הצבעת הגולשים והורכבה מנציגי המועדונים, נציגי ONE ומנציגי החברה לפיתוח פתח תקווה.

ראש העיר מודיע על בחירת בסון ושפיגל

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל