בזמן שקבוצות אחרות בליגה א' מנמנמות או ממשיכות במסע הרכש שלהן, באילת, ובייחוד מאז הגעתו של גדי כרמלי לעיר הדרומית, החלו האימונים בחוף הים, בבקרים המוקדמים. כן, השחקנים הצעירים שאסף כרמלי, משכימים קום, מגיעים לחוף הים ומתאמנים לקראת עונת המשחקים הבאה בליגה א' דרום, אחרי שבעונה שעברה אילת נשארה בליגה במחזורים האחרונים, הרבה בזכות תעוזת השחקנים והאמונה של אמיר כהן, המאמן שחתם במועדון ספורט טירה.

נכון לכרגע, מדובר באסופה של חבר'ה צעירים, בממוצע גיל של 18 בלבד, שאיתם, כך מדגיש כרמלי בדבריו ל-ONE, אפשר לעשות את זה העונה. "אילת עושה השנה שינוי חשיבה שלא היה מעולם. אנחנו הולכים להסתמך בעיקר על השחקנים המקומיים ונכון לכרגע, צורפו מור קיסוס, השוער וסרגיי קוריק, הבלם. אני יודע שההתחלה תהיה קשה, אבל אנחנו נתמודד עם כל שיגיע. המטרה לשנה הקרובה היא לשרוד ולהמשיך את התהליך הזה".

עוד הוסיף: "לפני שהחלטתי ללכת על זה, אני חייב להגיד שהייתי המום מכמות הכישרונות שיש כאן באילת. אני אומר בפה מלא כי אילת חייבת להתבסס על שחקני בית ואני מתחייב כי אילת תמכור בעוד שנה שנתיים, במשך כל שנה, שחקן לליגות הבכירות. אני יודע שמדובר בסיכון וזה נשמע מפחיד, אבל זו הדרך הנכונה לשנים הבאות באילת. את שיטת שחקני הרכש אני מכיר היטב. אני לא רוצה בה. זה לא נכון לאזור. מי ייתן והמחויבות הזו תישאר לכל אורך העונה".

גדי כרמלי (יונתן גינזבורג)גדי כרמלי (יונתן גינזבורג)

מור קיסוס, שעמד בין הקורות בשנתיים האחרונות במכבי עירוני נתיבות, תחת שרביטו של אהוד כחילה, מצא לעצמו בית חדש. קיסוס, ששיחק בצעירותו בהפועל באר שבע בקבוצת נערים ג' עד גיל נוער, שיחק ברוב שנותיו בליגה ב' דרום, וזהו אתגר חדש בעבור השוער הצעיר (23). עוד הצטרף למועדון סרגיי קוריק (22), הבלם שהגיע מהפועל לוד, מליגה ב'. קוריק החל את הקריירה שלו במחלקות הצעירות של הפועל תל אביב, עבר דרך מחלקת הנוער של מכבי עירוני בת ים, ששיחק איתה אפילו בליגה ג', כשלפני שנתיים היה שחקנה של מכבי שעריים מליגה א' דרום.

איך צריכה לפתור אלונה את סאגת עבד אלחמיד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה