בדימונה מקווים שהרומן עם המאמן החדש שלה, שיגיע מעפולה מספר פעמים בשבוע, יהיה ארוך ויסתיים בחודש אפריל עם בשורה מתוקה לאוהדים שמקווים, בשונה מהעונה האחרונה, הפעם כדאי להם יהיה להגיע ליציעים. רומן זולו הוא האיש שיעמוד על הקווים בעונה הקרובה במועדון ספורט דימונה. זולו, שאימן בעבר בהפועל עפולה ותקופה קצרה (מאוד) בהפועל רעננה, מגיע לתחנה שלישית משמעותית בקריירת האימון שלו, אחרי שנגע גם בקבוצות נוער, נערים וילדים, וכן בקבוצות בוגרים מהליגות הנמוכות.

בתקופה האחרונה למד את שחקני האזור הדרומי, ואמר כי המועדון יהיה מבוסס על שחקנים מבאר שבע וסביבת הנגב, לצד שחקנים בודדים מדימונה וכמובן שמות נוצצים שמקווים להביא לצפון הארץ ומרכזה. האתגר בעבור זולו יהיה גדול. הן מקצועית והן בפן האישי, שכן יצטרך לנסוע לא מעט שעות במהלך השבוע לדימונה, אחרי שכמובן גם סוכם איתו על לינה בעיר ורכב צמוד שיעמוד לרשותו. זולו הגיע אחרי שהתייעץ עם עם לא מעט אנשי כדורגל, כשאייל לחמן ביניהם, כולל המלצות חמות שקיבל מראש עיריית עפולה ואנשים נוספים שהכריעו את הכף.

זולו שיתף: "זה מאתגר ואני מוכן להתחיל את העונה. אשן בדימונה פעמיים בשבוע בכדי לבוא לאימונים ולמשחקים במוכנות שיא. הייתה לי הצעה להיות עוזר מאמן בליגת העל, וכך גם הצעות לאמן קבוצת מליגה א' צפון, אבל היה מדובר בהצעות לא אטרקטיביות. אני מעדיף להקריב מעצמי ולהגיע למקום שיש בו שאיפות ומטרות ברורות, מאשר להעביר עוד עונה בעצלתיים, כמו שנאמר. אני נחוש להצליח ואני יודע שזה המקום בשבילי. יש לי את ברכת הדרך מהאישה והמשפחה".

רומן זולו באימון (הפועל עירוני עפולה)רומן זולו באימון (הפועל עירוני עפולה)

שחקנים מדרום הארץ, כבר עשית את הבדיקות שלך? "מהרגע שחתמתי, אני יכול להגיד שאם הכרתי 40%-30% ממה שקורה כאן בדרום, עכשיו אני יכול להגיד שאני עומד על 80%-70% ואני כבר יודע להגיד את מי אני הולך להשאיר בקבוצה ואת מי אני הולך להביא לדימונה. רוב הסגל של הקבוצה יתבסס על שחקנים מהנגב. בדימונה, כידוע, אין הרבה שחקני בית, אבל יהיו שניים-שלושה כאלה. לצד אלו נצרף שחקנים ממרכז הארץ ומהצפון, שיגורו פה ויתנו את הטון. אנחנו מכוונים לשחקנים איכותיים בליגה א' ואפילו מהליגה הלאומית".

רומן זולו (שחר גרוס)רומן זולו (שחר גרוס)

בזמן החתימה, הוצגה בפניך מטרה כלשהי? "כן, הציגו בפניי מטרה. בדימונה רוצים השנה להיות בצמרת ולהתברג גבוה ככל האפשר. אם נראה שאנחנו בעניינים ויש סיכוי לעליית ליגה, ניתן פוש נוסף בכדי להפוך את החלום למציאות. כמובן שמתחילת העונה לא תהיה התאבדות על זה, אבל אנחנו מכוונים גבוה. ברור לי שכסף לא קונה הצלחות. מה שהיה כאן בשנים האחרונות, לא יחזור על עצמו. חוץ מזה, תמיד מסתכלים על התקציב של דימונה. חשוב לזכור שמדובר במקום מסודר וככה ששחקן מרוויח ‘איקס’ כסף, הקבוצה צריכה להוסיף לזה את כל הנלווים, ככה שעולה לה יותר, לעומת קבוצות אחרות שמשלמות לשחקנים שלהם בדרך לא דרך".

האם זה הזמן הנכון של אוסקר לצאת לאירופה?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה