הפועל תל אביב נמצאת בשלבי ההכנה ועד כה, לפחות לפי משחקי האימון, הכיוון נראה חיובי ביותר. החבורה של ניר קלינגר צלחה את משחק האימון הראשון במחנה האימונים בפולין כשגברה על מוטור לובלין 0:1 משער ניצחון של הרכש פארליי רוסה, שחתם רשמית בקבוצה לעונה עם אופציה לעונה נוספת.

"אנחנו רואים התקדמות ממשחק למשחק", אמרו בקבוצה, "ההצטרפות של הזרים תעזור לנו להשתפר עוד יותר. יש לנו עוד הרבה עבודה וזה ייקח עוד זמן עד שכולם התחברו, זאת הזדמנות לעבוד על סגנון המשחק והתיאום של השחקנים החדשים". בקבוצה היו מרוצים מהיכולת של שחקני הרכש, בדגש על פארליי רוסה שהיה המצטיין במגרש. "רוסה נראה מבטיח", אמרו במועדון, "יש לו רעב גדול להצליח ואישיות נהדרת. אם הוא יעבוד קשה הוא יעזור לנו המון". 

פארליי רוסה וסיאנדה קולו חוגגים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)פארליי רוסה וסיאנדה קולו חוגגים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

בחלק האחורי סיאנדה קולו שהפרשה מאחוריו וסחט מחמאות, כמו גם מוחמד טראורה. דן איינבינדר רשם משחק אחראי כשבחלק ההתקפי רז טוויר הראה ניצוצות. בהפועל בונים על טוויזר שיביא משב רוח מרענן ואתמול אם היה מרוכז היה יכול להירשם גם על לוח התוצאות. המגן הימני בן ביטון חזר לראשונה מפציעה וזכה למספר דקות במקום אלון אזוגי, בקבוצה מחכים גם ליואב הופמייסטר ואדי גוטליב שיחזרו מפציעות. 

הבלם רז שלמה יעבור בימים הקרובים למכבי נתניה, אחרי שסיכם את תנאיו בכפוף גם לסיכום בין המועדון על השאלה עם אופציה לרכישה. זה לא היה סוד שבקבוצה לא בנו יותר מדי על הבלם ורצו שיצבור דקות משחק, אבל נתניה מבחינתה לא מוכנה להשאילו ללא אופציה. 

רז שלמה חוגג בטירוף (שחר גרוס)רז שלמה חוגג בטירוף (שחר גרוס)

דני גרופר, שהודח מהסגל בגלל שלא חתם על חוזה חדש, ממשיך להתאמן בארץ עם קבוצת הנוער ובסביבתו כועסים מאוד על המהלך של הפועל תל אביב. במקביל סוכנו דודו דהאן ממשיך לחפש קבוצה שתשלם את סעיף הרכישה שעומד על 450 אלף יורו.

כוכב בסרביה: היכרות עם הרכש החם של בית"ר