מכה להפועל תל אביב. הבלם סיאנדה קולו, שהיה אמור לנחות הבוקר בישראל ולערוך את האימון המסכם לקראת המשחק הערב (שבת, 18:00) מול עירוני קריית שמונה, לא הגיע לארץ עדיין. בהפועל תל אביב טוענים כי מדובר בבעיה בירוקרטית באישור הכניסה של קולו מדרום אפריקה, כשבפועל הקבוצה עדיין לא קיבלה את אישור הכניסה שלו לישראל מרשות האוכלוסין וההגירה, וכפי שנודע ל-ONE לראשונה, גם לא תקבל אותו לפני בירור.  

ברשות האוכלוסין וההגירה לא מקלים ראש בנושא, זכר לאישור המזויף איתו השחקן ניסה להיכנס לישראל, בתחילת חודש יולי, כפי שנחשף ב-ONE. בתגובה לדברים מסרו מהרשות: “כזכור, השחקן נחת בישראל ובידו אישור כניסה מזויף לישראל. אנו רואים בחומרה את נושא זיופי המסמכים ומטפלים בזה בהתאם. הנושא נמצא בימים אלה בבירור מול הקבוצה ורק עם תום הבירור, נקבל החלטה בנושא כניסת השחקן וההתנהלות מול הקבוצה”. בנוסף, גורמים ברשות ציינו “בכל מדינה מתוקנת אחרת מישהו שהיה נוחת עם מסמך מזויף היה נעצר ומוכנס למעצר. מיד”.

בן ביטון וקלינגר לקראת המחזור הקרוב

כזכור, בתחילת חודש יולי חשפנו כי קולו הגיע ב-4 בבוקר לנתב”ג בטיסה מדרום אפריקה, שסומנה על-ידי משרד הבריאות כמדינה ברמת סיכון מירבית. האישור שלו נבדק ונמצא לא מזויף והוא נכלא בשדה התעופה בלי אפשרות להיכנס לארץ. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה