הפועל תל אביב הודיעה היום (רביעי) כי הקשר עמית מאיר בן ה-19 חתם במועדון על חוזה לחמש שנים. מאיר שיחק בצמד המשחקים של האדומים מאז החזרה מפגרת הקורונה מול מול מכבי חיפה ובית”ר ירושלים, כשבשניהם אף עלה ב-11 הפותחים.

הקשר מצטרף לדורון ליידנר ולשביט מזל שחתמו לאחרונה גם הם לחמש שנים. אושר דוידה וטום אחי מרדכי חתומים לעוד ארבע עונות, אופק עובדיה ואילי טמם צפויים לחתום גם בקרוב, ובכלל הפועל ת"א ממשיכה לשמור על הצעירים המוכשרים שלה ולהבטיח את עתידם.

ענק: אוהדי הפועל ת"א מעודדים את השכנה

משה סיני, נציג הבעלים, אמר: ״אנחנו שמחים שהשחקנים הצעירים ממשיכים לקשור את עתידם עם המועדון בו גדלו. עמית שחקן מוכשר מאוד שנמצא בתחילת הקריירה, אנחנו מאמינים בו מאוד וניתן לו כמובן את כל התנאים להתפתח מקצועית. אני מאחל לו הצלחה רבה״. 

סוכנו של השחקן, עידן בן אבו: ״אני נרגש להחתים את עמית מאיר על חוזה חדש בהפועל תל אביב. את עמית אני מלווה מגיל 16 והוא היחצ״ן מספר אחד שלי. עמית הוא מהקשרים האחוריים הטובים בישראל ועתידו במועדון האדום עוד לפניו״.

בנושא אחר, לאחר ששחקני הפועל תל אביב ספגו ביקורת מיו”ר המנהלת ארז כלפון שאמר לתכנית הספורט ב-102FM על החגיגות אחרי הניצחון על בית”ר: “אני מאוכזב מהתנהגות שחקני הפועל, זה אירוע חמור”, קפטן הקבוצה, אוראל דגני צייץ: “אני לא רוצה להיכנס למה מותר או אסור, זה לא התפקיד שלי. התפקיד שלי הוא לשמח אתכם כמה שיותר. אתמול אחרי המשחק חוויתי את אחד הרגעים הכי מטורפים שהיו לי בכדורגל. תודה על זה, נעשה הכל כדי שכולנו נמשיך לחייך”.

אוראל דגני מול שלום אדרי (רדאד ג'בארה)אוראל דגני מול שלום אדרי (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל