רגעים של חרדה לא פשוטה עברו על הספסל של הפועל תל אביב הערב (שבת) במשחק מול מכבי נתניה, כשהאירוע שגרם לכך הוא נחיתה לא טובה של השוער, ארנסטס שטקוס, שפרק את המרפק במהלך שהוביל ל-2:2 של מכבי נתניה בדקה ה-83, תוצאה שנשמרה עד שריקת הסיום.

השוער זינק לכדור ששלח פטריק טוומאסי ולאחר שהדף אותו נחת בצורה לא טובה על כר הדשא ונפצע במרפק, בזמן שאביב אברהם עט על הכדור החוזר ואיזן את התוצאה. השוער של הפועל תל אביב פונה לבית החולים ויעבור בדיקת CT.

קובי רפואה דיבר בתום ההתמודדות: “אני חושב שקשה להסביר, משחק שיכל להיגמר בארבע או חמש. הובלנו 0:2, אבל אחרי השערים לא הפסקנו להחמיץ. סגירה אלכסונית לא טובה, טעות של השוער. עמדנו במטרה, אבל אני מאוכזב שלא ניצחנו. עמדו במטרה ונצטרך להמשיך קדימה, אני מאוכזב מהתוצאה. אין ספק שהפועל תל אביב צריכה להיות בפלייאוף העליון, אנחנו מועדון גדול. הדרך? הובלנו במשחק והחמצנו בלי הפסקה. שמח שאנחנו בפלייאוף, אבל מאוכזב מרבע השעה הראשונה”.

קובי רפואה (עמרי שטיין)קובי רפואה (עמרי שטיין)

כמו כן המאמן התייחס לפציעה של השוער: “שיחקנו עם עשרה שחקנים תוצרת ישראל, אני מקווה שזה לא חמור, אבל אני לא יודע מה המצב שלו. נחכה להמשך השבוע. נציב מטרות חדשות, אנחנו רוצים להילחם על המקום הרביעי, שלושת המקומות הראשונים כבר סגורים. בטוח שנעשה דברים יפים בפלייאוף העליון. יש לנו סגל מספיק טוב כדי להתמודד. החוזה שלי היה מתחדש גם אם לא היינו בפלייאוף”.

בני לם היה מאושר יותר בסיום: “אומרים שאפו לשחקנים, לאוהדים, לצוות וכדומה. אני חושב שעשה לי טוב שהורחק לי שחקן כי הפועל פתחה את המשחק. המשכתי, האמנתי בשחקנים. החילופים עבדו טוב. יש לנו קבוצה בריאה וטובה. סך הכל אני גאה בשחקנים האלה”. 

בני לם (עמרי שטיין)בני לם (עמרי שטיין)

על ההרחקה: “הרבה זמן לא הורחק לנו שחקן, יצאתי מזה. אנחנו השתפרנו וגומרים משחקים ב-11 שחקנים. לראות את שוער הפועל תל אביב מבזבז זמן מול עשרה שחקנים מביא גאווה לאוהדי נתניה, זה מראה שהקבוצה שלנו נלחמת עד הרגע האחרון. צעקנו לאביב להגיע לכדור החוזר. עצם זה שנכנסנו לפלייאוף העליון זאת המטרה הראשונה, בעצם המטרה הראשונה הייתה להחזיר את הקהל. אנחנו רוצים לסיים במקום הרביעי ואפשר גם לפזול למקום השלישי. אני לא חושב שהמקום השלישי סגור”.

אביב אברהם, כובש שער השוויון, שיתף: “רגע לפני הבעיטה החופשית צעקו לי להגיע לכדור החוזר, הלכתי ואני שמח שהכדור הגיע אליי. אני חושב שעשינו סיבוב מדהים, לא להפסיד 14 משחקים זה לא משהו קל. נדבקה לנו אופי של ווינרים. לחזור מ-2:0 ל-2:2 זה לא רע בכלל. אנחנו עם הפנים לפלייאוף. אנחנו כרגע לפני הפלייאוף ואני לא אצהיר סתם דברים, מכוונים הכי גבוה שאפשר”. 

אביב אברהם (עמרי שטיין)אביב אברהם (עמרי שטיין)

אדי גוטליב, שכבש שער ענק במספרת, התייחס למשחק שהתפתח: “מאכזב מאוד, עוד לא ראיתי את השער שלי. כולם כאן מאוכזבים למרות שעשינו פלייאוף עליון. זאת לא הדרך שאנחנו רוצים, אנחנו לא רוצים להיראות ככה, זאת לא הדרך של הפועל תל אביב. הגענו למטרה, אבל זאת לא הדרך של המועדון. זה לא מספיק טוב, אנחנו משחקים כדורגל עבור האוהדים. מקווה שנתאפס ונתכונן למשחקים הבאים, נצטרך להיראות אחרת”.

בני לם:"באר שבע,אנחנו מגיעים"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה