הפועל תל אביב ניצבת בפני חיזוק משמעותי. האדומים ממתחם חודורוב קרובים לסיכום עם שוער הפועל באר שבע, ארנסטס שטקוס, כפי שנחשף ב-ONE, כאשר הערב (שלישי) נודע כי הוא סגר על פיצוי כספי תמורת התרת חוזהו בבירת הנגב ויוכל לעבור למתחם חודורוב בקרוב.

שטקוס, ששיחק אצל קלינגר בהפועל חיפה ועבר לב"ש אחרי שחתם בבית"ר ירושלים ובסופו של דבר לא הופיע בשורותיה, היה מלכתחילה המועמד המוביל לעמדת השוער בהפועל ת"א, שכבר מצויה מולו במו"מ מתקדם. כעת, לאחר שסגר סופית מול ב"ש על פיצוי בן כמה משכורות שיקבל בתמורה להתרת החוזה אחרי שלא הסכים לקצץ 50%, הוא אמור להצטרף בקרוב באופן רשמי.

ארנסטס שטקוס (רדאד ג'בארה)ארנסטס שטקוס (רדאד ג'בארה)

שוער נבחרת ליטא, שמשתכר כ-250 אלף אירו בעונה בב"ש, הבהיר כבר כי הוא מעוניין לעזוב את הקבוצה בתום עונה אחת בלבד ולהתאחד מחדש עם ניר קלינגר, המאמן שהביא אותו לישראל, ולאחר מגעים מאחורי הקלעים בתקופה האחרונה, המו"מ הלך והתקדם בימים האחרונים.

שטקוס למעשה מגיע רק אחרי שהפועל ת"א השתחררה מהחוזים של אריק ינקו ויואב ג'ראפי, בדרך שעוד תיבחן משפטית בהמשך, בעוד הראשון חתם במכבי פתח תקווה והשני חתם בהפועל חדרה. הליטאי מיועד להיות הרכש הזר הראשון של קלינגר ומשה סיני, כאשר גם שוער מחליף כבר הוחתם בדמותו של יגאל בקר מהפועל כפר סבא.

כדורגלני ליגת העל שיהפכו בקרוב למאמנים
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה