מכבי נתניה מאיצה את המאמצים שלה לחיזוק החלק האחורי ול-ONE נודע לראשונה כי הבלם, רז שלמה, נמצא בדרכו לסיכום במועדון, במסגרת מתווה של השאלה לעונה עם אופציית רכישה.

שלמה, נמצא עם האדומים במחנה האימונים כאשר ההערכות הן שהעסקה תיסגר בימים הקרובים, כשנותרו פרטים אחרונים פתוחים בנוגע לסכום הרכישה העתידית ולעלות ההשאלה, אם וכאשר.

שלמה, לא נמצא בתוכניות המקצועיות של ניר קלינגר בסגל המתחדש של האדומים, והוא צפוי לעזוב את הקבוצה בה גדל ולעבור לתחנה השנייה בקריירה שלו. בנתניה, הבלם בן ה-21 ישתף עולה עם ריימונד אטוולד שידוע כמאמן שאוהב לקדם שחקנים צעירים.

רז שלמה (שחר גרוס)רז שלמה (שחר גרוס)

בעונה החולפת, רשם שלמה 20 הופעות בכל המסגרות במדים האדומים וכבש שער אחד, אך איבד ממעמדו ובמהלך הקיץ הנוכחי כבר הפך לבלם החמישי ברוטציה. כעת, אם ישלים את המעבר לשרון, השחקן שזומן בעבר לנבחרת ישראל, ינסה לחזור לעניינים במדים הצהובים. 

בעניין אחר, המועדון וחברת ’אינטרסיטי פרויקטים’ חתמו על המשך שיתוף פעולה לשנתיים הקרובות. כחלק מהסכם החסות, יתנוסס לוגו החברה על מכנס המשחק והחברה תהנה מפרסום מסיבי וחשיפה בכל האמצעים הדיגיטליים שהמועדון יכול להציע. מנכ"ל מכבי נתניה, ניב גולדשטיין, התייחס לחתימה: "שמחים וגאים להמשיך את שיתוף הפעולה עם חברת ‘אינטרסיטי פרויקטים’ שנכנסה ללב משפחת מועדון הכדורגל מכבי נתניה. כולנו תקווה שהסכם שיתוף הפעולה יהאמור ימשך שנים ארוכות".

גל חלפון, מנכ״ל ובעלים של קבוצת ‘אינטרסיטי יזמות ופרויקטים’: "גאה להמשיך שנה נוספת במסורת ולהיות חלק מהמשפחה הזו שנקראת מכבי נתניה. מכבי נתניה הוא מועדון היקר לליבי עוד מימיי כילד באצטדיון הקופסא ובטח היום כקבוצה ששואפת להיות קבוצה מובילה בליגת העל בישראל. החיבור עם המועדון מסמל עבורי גם את אהבתי לעיר נתניה ולתושבים בה, וכולי תקווה שהמסורת הזו תימשך למשך שנים רבות. יחד עם הקבוצה נמשיך להגיע להישגים והצלחות".

צפו בפרק ה-3 של טרנספר מרקט בחלון

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל