הפועל תל אביב סיימה אמש (רביעי) את העונה והיא כבר מתפנה לקראת חלון ההעברות של הקיץ, בראייה לקראת העונה הבאה. השם הראשון בפנקס של ניר קלינגר בשלב הזה הוא שמו של בן שהר, חלוץ אפואל ניקוסיה בעונה החולפת שבוחן אפשרויות אחרות ולא מתקרב למתחם חודורוב בינתיים.

בעוד שהן עדיין מושאל מהפועל באר שבע, בהפועל ת"א ינסו להשלים את שכרו ויודעים שמדובר במשימה קשה ביותר כלכלית. אך בלי קשר לקשיים של האדומים בהבאת שהר, השחקן עצמו בוחן אפשרויות נוספות לפני השיחות מתקדמות מול הפועל, אם בכלל יתקיימו.

בנוסף, נמשכות השיחות עם עידן ורד, כפי שפורסם ב-ONE, אחרי שקפטן בית"ר, שבעצמו מנהל מו"מ עם ב"ש, סיים חוזה בבירה והוא חופשי. עוד שם שעל הפרק ובהפועל מחכים לתשובה ממנו האם הוא מגיע או נשאר במ.ס אשדוד, הוא שלומי אזולאי, כפי שפורסם בנוסף.

אייבינדר: רוצים לזכות בעונה הבאה

לקראת העונה הבאה, בהפועל כבר החלו בשיחות ראשונות, אך יישבו עם עומרי אלטמן, אדי גוטליב ואבו עביד וייכנסו למו"מ לגבי האפשרות שיישארו אחרי שסיימו חוזים. שי אליאס ימשיך בשיחות לגיב חוזה חדש, כפי שכבר פורסם. לידור כהן כבר חתם בנונגובה פיטצ'איה התאילנדית. רועי זיקרי, גיל יצחק ודן עזריה סיימו חוזים ולא ימשיכו. ניב סרדל מחזיק בחוזה ולא אמור להמשיך.

ארנסטס שטקןס ממשיך, גם בן ביטון ודורון ליידנר, בעוד שאר ההגנה צפויה לעבור שינוי. סיאנדה קולו מחזיק באופציה לעונה נוספת, דני גרופר, כמו גם אושר דוידה, מחזיר בחוזה אך מעורר עניין באירופה. גם דן איינבינדר חתום לעונה נוספת וכן עמנואל בואטנג, שלומי אזולאי ורז שטיין. רז שלמה צפוי לצאת להשאלה בעונה הבאה.

בתוך כך, שי אליאס סיים את הדרבי אמש עם שבר בידו ככל הנראה. הקשר צפוי להגיע לבית חולים, שם הוא יגובס, בעוד בהפועל ת"א שלחו אותו לבדיקה במטרה לשלול ניתוח ומקווים לחדשות טובות ולתוצאה שלא תגרור הליך שיקום ארוך מדי.