הפועל תל אביב של עונת 2021/22 תגיע לליגה עם ציפיות חדשות ולא מעט פרצופים מרעננים בסגל. עד המשחק הראשון בליגה, יש לאדומים הזדמנות טובה לרשום וי אחד כבר בטרום העונה ולהעפיל לחצי גמר גביע הטוטו. כדי שזה יקרה, החבורה של ניר קלינגר צריכים לנצח מחר (ראשון, 20:30) את הפועל ירושלים במחזור הסיום של שלב הבתים ולסיים לפני במקום הראשון שמוביל לשלב הבא נגד מכבי חיפה או הפועל באר שבע. 

במועדון נחושים להעפיל למעמד חצי גמר גביע הטוטו, שיכול להכניס כמה שקלים חשובים לקופת המועדון. מאמן הקבוצה ניר קלינגר עבד בימים האחרונים על הדברים שלא עבדו ברביעי נגד מכבי נתניה וביקש מהם להיות יותר מרוכזים במהלך האחרון. "זה נכון שמדובר רק בגביע הטוטו ואנחנו רק מתחילים להתחבר, אבל כל ניצחון יכול להוסיף ולחזק את האופי. הפועל ירושלים קבוצה טובה מאוד ותבוא עם הרבה אנרגיות, יהיה משחק קשה. חצי גמר גביע הטוטו ייתן לנו ביטחון לפתיחת הליגה", אמרו בקבוצה. 

הרכב הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, סיאנדה קולו, אדי גוטליב, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שלומי אזולאי (קשר), שי אליאס, עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו.

הפועל ירושלים: יהונתן שאבי, אחמד סלמאן, מאור ג’רסי, נועם מלמוד, גל מאיו, עומר אגברדיש, רוסלן ברסקי, אחמד דראושה, בן מיזן, גיא חדידה ו-וויליאם אגאדה.

ניר קלינגר (שחר גרוס)ניר קלינגר (שחר גרוס)