אחרי ארבעת השחקנים שהצטרפו להפועל תל אביב, במתחם חודורוב מרכזים מאמצים כדי לצרף חלוץ שיחזק את חוד ההתקפה ולאור הסחבת בעניין בן שהר, שבינתיים כבש צמד במדי אפואל ניקוסיה ולא משוחרר כרגע מהקבוצה הקפריסאית, האדומים מאיצים את המגעים מול פאטוס בצ'יראי, שפתח במו"מ לשחרורו תמורת התרת חוזהו בוויסלה קראקוב.

בעוד שהר מתרחק מוולפסון, בצ'יראי בן ה-32 דווקא מתקרב לפי רוח הדברים בסוף השבוע האחרון. מי שמנהל את המגעים בין הפועל ת"א לחלוץ נבחרת מונטנגרו הוא סוכן השחקנים אדם קידן, שכזכור הביא את החלוץ בזמנו למכבי נתניה ב-2018.  

פאטוס בצ'יראי (נעם מורנו)פאטוס בצ'יראי (נעם מורנו)

כעת, בצ'יראי דן על פיצוי מול קבוצתו הפולנית כדי להשתחרר, לאחר שלא זכה לקרדיט מתחילת העונה ורשם שמונה הופעות ליגה, בעוד הפועל עושה את מירב המאמצים כדי להחתימו. יש לציין כי האדומים עדיין במגעים מול שהר, האופציה הראשונה מבחינתם לחיזוק ההתקפה, אך מבינים כי יש להתקדם עם המונטנגרי במקביל כדי לצרפו.

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים בשיחות מול בן ביטון ונציגיו לגבי האפשרות שיעבור ממכבי ת"א לצד השני של העיר, למועדון שבו גדל, כשהשחקן עדיין לא סיכם את תנאי שחרורו משורות האלופה ובמקביל בוחן מספר אופציות נוספות מלבד הפועל ת"א. 

ברק בכר שים לב: החיפאים באתגר "11 בשורה"

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל