אחרי שהתחזקה הקיץ בצורה משמעותית במטרה להשכיח את האכזבה בעונה שעברה, הפועל תל אביב פתחה את עונת 2021/22 ברגל ימין עם ניצחון 1:2 על מ.ס אשדוד במחזור הפתיחה של ליגת הבורסה לניירות ערך.

עוזר המאמן של הפועל תל אביב, סלים טועמה, שעמד על הקווים במקום ניר קלינגר המושעה, סיפר לאחר המשחק: “קודם כל, אין ספק שניר קלינגר חסר מאוד לקבוצה על הקווים, הוא מאמן מאוד דינמי על הספסל. סוף סוף, אחרי 7 שנים שהפועל ת”א לא ראתה ניצחון במחזור הפתיחה סוף סוף עשינו את זה והיה חשוב לנו לפתוח את העונה ברגל ימין. אנחנו עדיין במחזור ראשון, אין פה לחץ. פתחנו לא טוב את המחצית הראשונה, אבל עשינו שינויים וסידרנו את הקבוצה ונראינו הרבה יותר טוב במחצית השנייה והשערים והתוצאה הראו את זה. אנחנו יוצאים לפגרה עם חיוך ומרוצים מהניצחון”.

ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)ניר קלינגר (רדאד ג'בארה)

השערים של דורון ליידנר ואופק ביטון: “ניר בנה את הסגל בצורה מאוד מאוזנת עם שחקנים ותיקים וצעירים ויש גם צעירים מוכשרים מאוד שיודעים לשחק ולעזור לקבוצה כמו שקרה הפעם, ניר יידע להחליט מי יפתח ומי לא”.

לכתו של סלבה ברזילאי: “אני זוכר את סלבה ברזילאי כי כשהיו שחקנים ברזילאים בקבוצה הביאו אותו להיות המתורגמן והיה תמיד כיף ומצחיק איתו, אני משתתף בצער המשפחה ומקווה שהניצחון הזה היה גם בשבילו”.

כובש השער הראשון, דורון ליידנר, סיפר: “האמת שאני שמאלי, אני לא יודע למה החלטתי לבעוט בימין, אבל יצא טוב. היה חשוב לנו לפתוח את העונה עם ניצחון אחרי הרבה זמן שלא עשינו את זה וזה כיף מאוד. מסר לניר קלינגר? אני חושב שאני משחק בשביל להיות טוב ואנחנו מחוברים ומשחקים טוב ורוצים להיות ככה כל העונה. אנחנו תמיד מקווים להבקיע כמה שיותר ולהיות כמה שיותר התקפיים, הקהל של הפועל זה קהל של מועדון גדול ואנחנו מבינים את הציפיות שלהם ומקווים לעמוד בהן”.

שחקני הפועל ת"א חוגגים עם דורון ליידנר (רדאד ג'בארה)שחקני הפועל ת"א חוגגים עם דורון ליידנר (רדאד ג'בארה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה