במכבי פתח תקווה קיוו אמש (ראשון) לצאת עם שלוש נקודות ולהתחיל ברגל ימין את משחקי גביע הטוטו, אך הקבוצה של גיא לוזון לא הציגה משחק טוב במיוחד ונכנעה 1:0 מול סגל חסר מאוד בהפועל תל אביב.

במועדון דיברו בסיום המשחק על הצורך בחיזוק הסגל, כאשר המאמן גיא לוזון הבהיר גם בסיום כי הוא מעוניין בצירופם של שלושה שחקנים לחלק ההתקפי. למרות הלחץ מהתפוקה של החלק הקדמי, המאמן הבהיר בשיחות במועדון כי לא ימהר להביא שחקנים רק על מנת לצרף וכי הוא יתעקש שכל אחד מהשחקנים שיבואו יהיה משמעותי.

שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)שחקני מכבי פ"ת (שחר גרוס)

"הגענו לא מעט פעמים לאזורים המסוכנים אבל לא הייתה לנו את האיכות כדי לתרגם את זה לגולים", אמרו בקבוצה, כאשר היו"ר אבי לוזון מתכוון להשקיע סכום כסף לא מבוטל על מנת לצרף שני זרים משמעותיים.

עומרי אלטמן ממשיך להתאמן עם הקבוצה, כשבינתיים במועדון הבהירו לו כי היו רוצים לראות אותו אף חותם בקבוצה, אך השחקן הבהיר כי קודם כל הוא מעוניין למצות אופציות באירופה לפחות בשבוע הקרוב ורק אז אם בכלל, הוא ישקול להצטרף למלאבסים.

עומרי אלטמן. מעדיף למצות אופציות בחו"ל (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן. מעדיף למצות אופציות בחו"ל (רדאד ג'בארה)

החלוץ דור ג'אן, שנעדר אמש עקב פציעה, צפוי לנוח גם במשחק הקרוב ביום רביעי מול בית"ר ירושלים והשאיפה היא להכשירו לקראת ההתמודדות ביום ראשון בעוד שישה ימים מול מכבי נתניה.

"רציתי לנצח את הפועל ת"א כמו שאני רוצה לשחק בכל משחק", התייחס בסיום השוער אריק ינקו להפסד מול האקסית, "זה משחק ראשון שלנו העונה. היו דברים יותר טובים ופחות טובים אבל אנחנו מתקדמים קדימה".

אריק ינקו מאוכזב (שחר גרוס)אריק ינקו מאוכזב (שחר גרוס)

הציפיות העונה והסגל בקבוצה: "אני חושב שהציפייה היא ברורה כי עשינו עונה טובה בשנה שעברה. רוב הסגל נשמר. הצוות עובד על חיזוק ואני בטוח שהוא יגיע בזמן הקרוב. אנחנו נעשה את מה שעשינו בשנה שעברה. השחקנים בעומס גדול ממחנה האימונים ישר לפה. זה עוד לא המבחן האמיתי".

ההישארות שלו במועדון לעונה נוספת: "האמנתי בלב שלם שעשיתי את הבחירה האמיתית. הראו לי שרוצים שאשאר ואני שמח שעשיתי את זה. מי שהכי הראה לי שרצה אותי, לשם הלכתי וזה מה שאני יכול להגיד".

קלינגר:צריך מנהיג על המגרש כשאהיה ביציע

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל