בהפועל תל אביב יצאו אמש (שבת) מאוכזבים לאחר ה-0:0 מול מכבי פתח תקווה. השחקנים של ניר קלינגר לא שיחקו כדורגל גדול אומנם, אבל בהחלט הראו מגמת שיפור בכל הנוגע ליכולת הכללית, לבטח היו יותר טובים מהקבוצה של גיא לוזון, אך לא השכילו להבקיע, כשהפגינו חוסר חדות ומחץ בחלק הקדמי פעם אחר פעם עם החמצה אחר החמצה. והיה גם את אריק ינקו בשער.

השוער שנזרק מהפועל תל אביב בקיץ האחרון בשל טענת "הכוח העליון" השאיר נקודה אצל האורחים מפ"ת עם הצלות של מצבי הבקעה ודאיים, כשבקבוצתו לשעבר סיכמו את המשחק ואמרו: "זה סתם תיקו. היינו חייבים לנצח את המשחק הזה, אלה נקודות שהיינו חייבים לקחת בבית. אריק לקח כדורים של מאה אחוז, זה לא רק שאנחנו החמצנו. נקמה ספורטיבית? מה שקרה בקיץ עבר, הוא עשה את העבודה שלו מצוין”.

תגובות הפועל תל אביב לתיקו מול מכבי פ"ת

מלבד ההחמצות ומהאכזבה על התוצאה, אדי גוטליב הורחק בכרטיס אדום שעורר את זעמם של האדומים, שכן לאחריו הם התגוננו, בזבזו זמן בלי להתנצל, וניסו אך ורק לשמור על הנקודה בדקות הסיום באופן ברור, בזמן שהיו יכולים להמשיך ולתקוף במטרה להכריע את המשחק. עם שריקת הסיום, בהפועל ת"א כעסו על השופט אלי חכמון, כאשר נציג הבעלים משה סיני שוחח עמו.

אלי חכמון (רדאד ג'בארה)אלי חכמון (רדאד ג'בארה)

"קופחנו בצורה קשה, האדום פגע בנו", אמר סיני לחכמון במנהרת חדרי ההלבשה באצטדיון בלומפילד. "אני יודע שלא עשית שום דבר בכוונת זדון, אבל למרות הקפיצה של אור אינברום, אדי פגע רק בכדור". לאחר מכן, לטענת אנשי הקבוצה הם הראו לחכמון את ההילוך החוזר, ולפיהם הוא הבין מיד כי טעה שהרחיק את גוטליב בכרטיס צהוב שני. 

משה סיני (נעם מורנו)משה סיני (נעם מורנו)

מעבר לאכזבה נוכח התוצאה, בהפועל ת"א דווקא היו מרוצים מהשיפור היחסי בקבוצה ובעיקר היו מרוצים מכך שלא הפסידו, והם אופטימיים. "אם נמשיך לשחק בצורה הזאת נהיה בסדר גמור, עם הזמן ניראה יותר ויותר טוב. חסר לנו משהו בסיומת ובמחץ, אנחנו יודעים, אבל זאת העבודה שלנו לשפר את זה", אמרו בקבוצה.

בקבוצה החמיאו בסיום המשחק לשי אליאס על ניהול המשחק שלו, כשבמחזורים האחרונים הוא הופך לבאנקר של קלינגר במרכז השדה, כמו גם לאושר דוידה על המבצע האדיר שביצע ועוד. בנוסף, קיבלו מחמאות גם סיאנדה קולו, שהובא כבלם למתחם חודורוב, תופקד בעיקר כקשר אחורי ואתמול פתח לראשונה בהגנה והרשים, וכן דן עזריה על הופעת הבכורה ב-11 שלו, כשבתרגולים המאמן הציב את שחר הירש בעיקר, וגם את לבאן קוטליה, ולבסוף עלה עם עזריה ועם עומרי אלטמן כחלוץ.

לבאן קוטליה תופס את הראש (רדאד ג'בארה)לבאן קוטליה תופס את הראש (רדאד ג'בארה)

"בסך הכל היה לנו טוב משחק, הגענו לחצאי מצבים ועם קצת יותר ריכוז בחלק האחרון יכולנו גם לנצח את המשחק הזה", אמר איאד אבו עביד בסיום המשחק. "כולם ראו שיפור גם ביכולת. אנחנו כרגע בסוג של מומנטום חיובי, אנחנו משתדלים לשמור על זה ואנחנו עכשיו עם הפנים קדימה לקריית שמונה. זה משחק חוץ קשה מאוד, אבל נבוא כדי לקחת את הנקודות".

איאד אבו עביד (רדאד ג'בארה)איאד אבו עביד (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל