תחושת החמצה גדולה הורגשה בחדר ההלבשה של הפועל תל אביב בתום ה-2:2 מול הפועל נוף הגליל. החבורה של ניר קלינגר וסלים טועמה כבר הצליחה לעשות מהפך מרשים בעשרה שחקנים, אך יצאה עם טעם חמוץ לפגרת הנבחרת אחרי שספגה שער עצמי מכדור שפגע בגבו של ארנסטס שטקוס בדקה ה-95.

בהפועל ת”א יצטרכו לנצל את הזמן בפגרה כדי לשפר את היכולת לקראת המפגש הלוהט נגד בית"ר ירושלים במחזור הקרוב ובינתיים בקבוצה אמרו: "מרגישים פראיירים, שתי נקודות ברחו לנו מהיד. הצלחנו לעשות מהפך במשחק לא טוב שלנו, השחקנים הראו המון אופי במחצית השנייה, אבל הגול שספגנו היה כאב לב. באנו רכים למשחק, ספגנו שער שאסור לנו לספוג כתוצאה מחוסר ריכוז. יש לנו עוד הרבה עבודה, אנחנו צריכים לקחת את הדברים הטובים במחצית השנייה, דווקא כשהיינו בחיסרון מספרי".

המאמן ניר קלינגר, שנצפה מעביר מסרים דרך הטלפון, לא היה מרוצה מהיכולת של חניכיו בעיקר במחצית הראשונה. קלינגר עבד לאורך כל השבוע על הטעויות מהמשחק האחרון נגד הפועל חיפה וגם הפעם דברים לא עבדו וחניכיו רשמו מחצית ראשונה חלשה מאוד.

ניר קלינגר ביציע (ראובן שוורץ)ניר קלינגר ביציע (ראובן שוורץ)

עם זאת, בקבוצה בחרו להתמקד באופי של השחקנים ובמהפך במחצית השנייה, שהגיע למרות טעות קשה של שי אליאס שהורחק בדקה ה-60 אחרי בדיקה ב-VAR. אליאס אמר לאנשי הספסל שניסה להימנע ממגע אבל החליק, אך בכל מקרה דווקא האדום העיר את חניכיו של קלינגר וטועמה שהצליחו לבצע מהפך גדול. "לא מובן מאליו שהצלחנו לעשות מהפך בעשרה שחקנים, חבל שקיבלנו את השוויון", אמרו שחקנים.

מי שהיה אחראי על דחיפת הקבוצה בזמן הפיגור היה הקשר דן איינבינדר, שלקח אחריות על הטעות הקשה שלו בשער הראשון וכבש את הפנדל שהעניק לאדומים את המהפך. "דן רצה לבעוט את הפנדל כדי להחזיר לאוהדים, לא סתם הוא לובש את סרט הקפטן", אמרו בקבוצה.

דן איינבינדר ואופק ביטון (עמרי שטיין)דן איינבינדר ואופק ביטון (עמרי שטיין)

מנקודת האור הבודדות של הפועל ת”א אמש היא הכניסה של אושר דוידה. הקשר, שלא נכנס טוב לעונה והיה מועמד לפתוח בהרכב, כבש את השוויון והיה מעורב גם בשער השני ואף קודם לכן בעט למשקוף. דוידה צפוי לקבל את הקרדיט ב-11 במשחק הקרוב נגד בית"ר ירושלים.

אם האכזבה בסיום לא הספיקה, בקבוצה חוששים מהיעדרות ממושכת של החלוץ לוסיו מרינאו. הברזילאי עלה מהספסל במחצית השנייה ואחרי 7 דקות בלבד יצא בגלל מתיחה חזקה בשריר הירך האחורי והחשש הוא שמדובר בקרע. במידה והצילום יראה קרע החלוץ יצטרף ברשימת קורעי הרצועות לקשר שלומי אזולאי, שצפוי לחזור אחרי פגרת הנבחרת.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה