עם כל הפרצופים החדשים של שחקני הרכש, וביניהם כמובן עידן ורד ושלומי אזולאי, שחקני הפועל תל אביב המריאו הלילה (בין ראשון לשני) למחנה האימונים השנתי בפולין, כאשר שם יחברו לקבוצה החלוצים הברזילאים לוסיו מרינאו ופארליי רוסה, שסיכמו במועדון וכמו כן, גם הבלם הדרום אפריקאי סיאנדה קולו שלא הורשה להיכנס לישראל בעקבות טעות באשרות שהציג.

איינבינדר: ״חשוב לנו שהזרים ישתלבו״

מי שלא יצא עם המועדון לפולין הוא המגן דני גרופר, שלא קיבל עד כה את ההצעה של הקבוצה להארכת חוזה. במהלך מחנה האימונים הקבוצה שנפרדה עד כה ב-1:1 מהפועל רמת גן וגברה 0:2 על סקציה נס ציונה והפועל נוף הגליל, תפגוש את ק.ק.ס קאליש ואת ארקה גדיניה המקומיות במסגרת משחקי ההכנה לקראת פתיחת עונת 2021/22 בליגת העל ועוד קודם לכן, בגביע הטוטו.

לפני ההמראה התראיינו שני הקשרים של הקבוצה, דן איינבינדר ושי אליאס. איינבינדר אמר על ההפועל לה יכולים האוהדים לצפות כי “אני חושב שזה מוקדם מאוד לדעת. בשבועיים וחצי האחרונים אנחנו עובדים מאוד חזק, מאוד קשה, בצורה מאוד רצינית. יש לנו שלושה שחקנים זרים שמצטרפים אלינו במחנה האימונים ואנחנו נקבל אותם ואנחנו נרצה שהם ישתלבו במהרה, הם מאוד חשובים לנו אבל עדיין מאוד מוקדם״.

דן איינבינדר (חגי מיכאלי)דן איינבינדר (חגי מיכאלי)

זכייה בתואר העונה: ״בכל עונה שאתה מגיע למעמד מסוים ולא הלכת עד הסוף אתה תמיד תרצה להתקדם עוד שלב ואם הגענו בעונה שעברה לגמר אז כמובן שהשנה נשמח לעשות את זה ולהניף את הגביע. אני חושב שכרגע לסמן מטרות מבחינתנו יהיה לא נכון. אנחנו צריכים לעבוד מאוד קשה, להיות צנועים ולראות איך הליגה תתפתח. יש פה הרבה שחקנים חדשים, שחקנים טובים שהגיעו, אנחנו נצטרך להתלכד להתגבש ולעשות את הפועל תל אביב לקבוצה יותר טובה ממה שהיא היית בעונה שעברה״.

עידן ורד (חגי מיכאלי)עידן ורד (חגי מיכאלי)

המעבר שלו להפועל ת”א בהשוואה למה שחווה עידן ורד: ״אני הגעתי להפועל תל אביב אחרי תקופה ארוכה, תקופה לא נעימה בפן האישי, אבל הכניסה שלי להפועל תל אביב הייתה מהירה מאוד, חלקה מאוד והחיבור שלי היה באמת מאוד טוב וגדול גם עם המועדון וגם עם הקהל. אני שמח שהגעתי למשימה מאוד גדולה כדי שהפועל תל אביב תישאר בליגה, אני שמח שעשינו את זה, עכשיו המטרות יהיו מטרות חדשות. יש פה רוח חדשה, אנרגיות חדשות, זהו נוסעים למחנה אימונים, מתלכדים, מתגבשים, נהנים קצת, עובדים בעיקר קשה והכי חשוב נשארים צנועים כדי שבאמת הפועל תל אביב תראה באמת טוב בעונה הבאה״. 

שלומי אזולאי (חגי מיכאלי)שלומי אזולאי (חגי מיכאלי)

שי אליאס: ״הפועל תל אביב היא קבוצה יותר שמחה, קבוצה שמשולבת עם המון שחקנים ותיקים שעברו דבר או שניים בכדורגל ומשולבת עם שחקנים צעירים שרעבים לטרוף את הדשא ולהצליח אני מקווה שתהיה קבוצה שמחה עם כדורגל שמח כמו סוף שנה שעברה״. 

עוד אמר אליאס: ״הפועל תל אביב סיימה את החלק השני של העונה החולפת בצורה טובה. אני חשוב ובטוח שנתחיל את העונה בצורה שסיימנו אפילו יותר טוב כי התחזקנו. אני בטוח בעצמי ואני חושב שאם אעבוד קשה ואתן מעצמי את ה-100 אחוז אז זה יהיה בסדר ואני מאמין שמה שצריך לקרות יקרה״.

בן ביטון (חגי מיכאלי)בן ביטון (חגי מיכאלי)