במקביל לצרות סביב סיאנדה קולו, הפועל תל אביב תצפין הערב (שבת) לקריית שמונה במטרה להישאר מושלמת. אחרי הפתיחה החשובה ברגל ימין במחזור הראשון על חשבון מ.ס. אשדוד, בהפועל תל אביב חושבים רק על דבר אחד - להמשיך את המומנטום.

במועדון כזכור ציינו את העובדה שלא רשמו ב-7 שנים האחרונות ניצחון במחזור הראשון, עד העונה ולכן בקבוצה מקדישים את החשיבות למנף את הניצחון על הפועל קריית שמונה. הקבוצה בינתיים נפרדה באופן רשמי מעמנואל בואטנג, שעוזב לשבדיה.

הרכב ק”ש: דזיוגאס ברטקוס, עלאא ג’עפר, סטפאן אקה, עאיד חבשי, זיו מורגן, אובידיו ביק, נדב נידם, רועי קהת, שליו דסטה מורגן פרייר וסטפן מילוסוביץ’.

הרכב הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, אדי גוטליב, מוחמד טראורה, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, אופק ביטון, עידן ורד, פארליי רוסה ולוסיו.

עמנואל בואטנג חוגג (שחר גרוס)עמנואל בואטנג חוגג (שחר גרוס)

המאמן ניר קלינגר ימשיך לרצות את עונש ההרחקה שלו לשישה משחקים וסלים טועמה ימשיך מן הסתם למלא את מקומו. קלינגר ייאלץ להסתדר ללא מספר שחקנים בשל פציעות וגם סיאנדה קולו שינחת בשבוע הבא. 

בשורות האדומים ייעדר שלומי אזולאי הקשר בעקבות רגישות בשריר ולא יהיה בסגל, כאשר גם שלומי אזולאי החלוץ לא כשיר להתמודדות. בעקבות החיסורים, קלינגר נתן את הקרדיט לאופק ביטון בקישור ומוחמד קליל טראורה לצד אדי גוטליב במרכז ההגנה. לוסיו הברזילאי שמאכזב עד כה יפתח בחוד, כשהציפייה היא שאולי נגד האקסית יזכיר את היכולת שגרמה להביאו להפועל. 

“הדבר האמיתי מתחיל, עכשיו תראו ק”ש עוצמתית”

בעירוני קריית שמונה משדרים ביטחון גבוה לקראת המשחק, וזאת לאחר ה-1:1 עם מכבי פתח תקווה במחזור הפתיחה. גורם במועדון אמר ל-ONE: “עכשיו, אחרי שהסגל הושלם ושהייתה לנו פגרה לעבוד ולהתחבר כמו שצריך. עכשיו מתחיל הדבר האמיתי והשנה תראו את קריית שמונה עוצמתית ואיכותית״.

מבחינה מקצועית, מי שייעדר מהמפגש הוא מוחמד שכר שנפצע במחזור שעבר מול המלאבסים. גם הקשר סמואל בראון, שטרם פתח את העונה זכר לפציעה בסוף העונה שעברה, לא ייקח חלק בהתמודדות ובמועדון מעריכים כי בקרוב ישוב לכשירות. הרכש האחרון שהצטרף לצפוניים הוא חלוץ הפועל באר שבע, איתמר שבירו, שיפתח על הספסל.

אבי נמני, איזי שרצקי ואיתמר שבירו (אינסטגרם)אבי נמני, איזי שרצקי ואיתמר שבירו (אינסטגרם)

מאמן הצפוניים, עמיר נוסבאום, דיבר לקראת ההתמודדות: “אנחנו מגיעים ברגשות מעורבים אחרי  המחזור הראשון, הראנו לפרקים שיש פה קבוצה מצוינת שיכולה לעשות דברים טובים בליגה. אנחנו רוצים להמשיך את היכולת מהמחצית הראשונה, כמובן שעבדנו על הטעויות מהחצי השני, אני מאמין שנראה נגד הפועל תל אביב קבוצה נמרצת מחויבת ודינמית שתציג כדורגל טוב”.

עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)עמיר נוסבאום (עמרי שטיין)