הפועל תל אביב תתייצב לחידוש ליגת העל עם חמשת שחקני הרכש החדשים שלה - דן איינבינדר, שלומי אזולאי, לידור כהן, בן ביטון ואופק ביטון - שעברו בבקרת התקציבים היום (חמישי) ויהיו זמינים עבור ניר קלינגר החל מהמשחק שיפתח את המחזור ה-16, מול הפועל חיפה ביום שבת.

בניגוד אליהם, מי שלא יהיו זמינים למשחק הם אדי גוטליב, שמקווה לשוב ולהתאמן בשבוע הקרוב, כמו גם רועי זיקרי שייעדר כחודש בשל פציעתו בשרירי הבטן וניב סרדל, שסובל מקרע קטן בשריר הירך האחורי וייעדר מהאימונים עוד כשבוע. 

מי שמתגבר את האימונים הוא איפאני אמה, הבלם הניגרי שנבחן בקבוצת הנוער, עליו פורסם בחודש שעבר, בעוד קבוצת הנוער לא מתאמנת כרגע. עמנואל סמדיה, שהגיע למבחנים במתחם חודורוב בתיווכו של עומר דמארי, לא התאים מקצועית וחתם בסופו של דבר בהפועל אום אל פאחם מהליגה הלאומית וכבר הוצג רשמית.

אדי גוטליב. ל א זמין למשחק בשבת (רדאד ג'בארה)אדי גוטליב. ל א זמין למשחק בשבת (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, האדומים עדיין חושבים על חיזוק וסימנו, כמו מספר קבוצות נוספות ביניהן בני יהודה כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, את שלום אדרי מבית"ר ירושלים. אדרי עצמו, שמסיים חוזה בבירה בסיום העונה ומחכה לתשובה ממשה חוגג לגבי עתידו, ממתין להתפתחויות ועדיין לא משוחרר, אם בכלל.

בנושא אחר, לאחר שדחה את הצעתה של הפועל פתח תקווה, שדנה עם האדומים לגבי שיתוף פעולה והשאלת שחקנים, שחר הירש מבוקש גם על ידי הפועל רמת גן, כך נודע ל-ONE. במקביל הוא מחזיק במספר הצעות נוספות מהליגה הלאומית ובודק אפשרויות גם בליגת העל.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל