אחד משחקני העבר הגדולים של הפועל תל אביב, סלים טועמה, מצטרף לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת והוא ישמש כעוזר המאמן של ניר קלינגר, כשיחליף בתפקידו את דן רומן שעזב, כאשר הוא מנהל מו"מ עם מכבי נתניה לגבי הצטרפות כעוזרו הנוסף של ריימונד אטוולד, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

טועמה אמר לאחר החתימה: ״זה חלום שהתגשם עבורי, להשתלב בצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת. אני מודה לבעלים, משה סיני וניר קלינגר על האמון ומקווה שביחד נצעיד את הקבוצה להישגים בעונה המאתגרת שצפויה לנו״.

כזכור, בשנה שעברה טועמה כבר חזר למועדון בו חווה את שנותיו היפות בקריירה והשתלב בצוות המקצועי של מחלקת הנוער, כאשר עבד לצידו של המנהל המקצועי, עומר בוקסנבוים, והיה אחראי על אימוני העשרה וטכניקה במחלקה. כשחקן, הוא נחשב לאחת הדמויות היותר אהודות בקרב הקהל האדום אחרי ששיחק עשור בהפועל, בשלוש קדנציות, זכה באליפות אחת ובחמישה גביעים.

חסון: ברקוביץ' היה מועמד ראוי לוועדה

כפי שפורסם קודם לכן, רומן הודיע להנהלת המועדון כי הוא עוזב את תפקידיו, כשהוא גם מאמן את קבוצת נערים ב', בעוד הוא עובר להיות עוזר המאמן הנוסף של אטוולד בנתניה וזאת מלבד יובל עזריה שצורף לצוות וישראל זביטי שמשמש גם כמאמן כושר במקביל. אחרי שההולנדי התרשם לטובה מרומן בפגישה בין השניים, הוא החליט לצרף אותו ולהרחיב את הצוות המקצועי שלו בדמות מקצועית נוספת. יש לציין כי בין נתניה לרומן יש עדיין מו"מ והוא טרם מונה רשמית.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה