כפי שנחשף ב-ONE: חיזוק משמעותי להפועל תל אביב הערב (רביעי), כאשר האדומים ממתחם חודורוב חתמו לחוזה של שנתיים עם שוער הפועל באר שבע ונבחרת ליטא, ארנסטס שטקוס. כמו כן, עומרי בן הרוש, מגן לוקרן בעונה החולפת ונבחרת ישראל, כבר הגיע לוולפסון, אך בין הצדדים ישנם עדיין פערים שטרם גושרו.

שטקוס אמר לאחר החתימה: ״אני מאוד שמח להגיע להפועל תל אביב. כששיחקתי באירופה, לפני שהגעתי לישראל, שמעתי על הפועל. זה שם גדול בליטא וראיתי אותם משחקים במפעלים האירופיים. אני שמח על ההזדמנות לעבוד שוב עם המאמן שהביא אותי לישראל ולא יכולתי לסרב לכך. אני גאה להגיע למועדון חשוב עם מסורת, המטרה שלי היא לזכות בתואר עם הפועל״.

עומרי בן הרוש (חגי מיכאלי)עומרי בן הרוש (חגי מיכאלי)

שטקוס, ששיחק אצל קלינגר בהפועל חיפה ועבר לב"ש אחרי שחתם בבית"ר ירושלים ובסופו של דבר לא הופיע בשורותיה, היה מלכתחילה המועמד המוביל לעמדת השוער בהפועל ת"א וכעת שמה עליו את ידה אחרי שסגר סופית מול ב"ש על פיצוי בן כמה משכורות שיקבל בתמורה להתרת החוזה אחרי שלא הסכים לקצץ 50% משכרו.

שטקוס במתחם חודורוב (חגי מיכאלי)שטקוס במתחם חודורוב (חגי מיכאלי)
דודו דהאן עם שטקוס במעמד החתימה (באדיבות הפועל ת"א) (מערכת ONE)דודו דהאן עם שטקוס במעמד החתימה (באדיבות הפועל ת"א) (מערכת ONE)

עוד בהפועל ת"א, עוזר המאמן דן רומן הודיע כי הוא עוזב את תפקידו במועדון, כשהוא גם מאמן את קבוצת נערים ב', בעוד הוא עובר להיות עוזר המאמן הנוסף של ריימונד אטוולד במכבי נתניה וזאת מלבד יובל עזריה שצורף לצוות וישראל זביטי שמשמש גם כמאמן כושר במקביל.

בנושא אחר, אחרי שפליפה רודריגס שוחרר מהקבוצה בסיום העונה, בלי קשר למאבק משפטי שעלול להתרחש לגבי המחלוקת על חוזהו בעונה הבאה, גם מייקל אולהה בדרך החוצה, כאשר הפועל כפר שלם מהליגה הלאומית מעוניינת לשאול אותו מהאדומים.

חסון: ברקוביץ' היה מועמד ראוי לוועדה
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה