הפועל תל אביב רואה את שני המשחקים האחרונים, בהם סיימה בתיקו מול בית"ר ירושלים וניצחה את הפועל חדרה כ"סוג של מומנטום", ואותו היא רוצה להמשיך לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה מחר (שבת, 15:00) שיפתח את המחזור השביעי בליגת העל.

הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, איאד אבו עביד, סיאנדה קולו, אדי גוטליב, דני גרופר, שי אייזן, שי אליאס, רועי זיקרי, אושר דוידה, דן עזריה ועומרי אטלמן.

"סיימנו את ההכנות לקראת המשחק, הוא לא בשעה שגרתית ועשינו את כל ההתאמות הרצויות בהכנה של השחקנים", אמר ניר קלינגר לקראת המשחק. "כמו לכל הקבוצות, גם לנו יש היעדרויות כאלה ואחרות, אבל אנחנו בהחלט נמצא את הפתרונות כדי לכסות את השחקנים שנעדרים, שזה רז שלמה שהורחק ועמנואל בואטנג שלא יהיה במשחק בשל בידוד.  

עמנואל בואטנג (רדאד ג'בארה)עמנואל בואטנג (רדאד ג'בארה)

"אנחנו רוצים מאוד להמשיך את קו העלייה ואת קו צבירת הנקודות, זו המטרה העליונה מבחינתנו. מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה חזקה שעשתה תוצאות מאוד יפות העונה. אנחנו בהחלט מוכנים למשחק קשוח, אבל רוצים לצאת עם מלא הנקודות ולהמשיך את הדרך שלנו במעלה הטבלה".

"המשחק מול מכבי פ"ת מאוד חשוב לנו, אנחנו בצומת דרכים כי אם ננצח את המשחק הזה אנחנו יכולים לעוף למעלה ולהיצמד לחלק העליון של הטבלה", אמר עומרי אלטמן. "אנחנו בסוג של מומנטום עם תיקו וניצחון בשני המשחקים האחרונים, אנחנו רוצים להמשיך עם זה. עשינו הכנה מצוינת, הפגרה הייתה טובה, חזרו אלינו השחקנים מהנבחרות, אנחנו מרגישים מצוין ובאים לנצח".   

עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)עומרי אלטמן (רדאד ג'בארה)

ינקו, אינברום וירדן כהן כשירים, סאקי יחזור מהרחקה

החבורה של גיא לוזון תנסה לחזור למסלול הניצחונות אחרי ההפסד לקריית שמונה במשחק האחרון. המלאבסים יצאו שפופים לפגרת הנבחרות אחרי שספגו שער רגע לפני שריקת הסיום מול הצפוניים והאקס קובי רפואה, שהוביל להפסדה השני של הקבוצה העונה. במועדון לא התביישו להודות כי הפגרה הגיעה בדיוק בזמן מבחינתם בשל מכת הפציעות שפגעה ועוד פוגעת בסגל ממנה מנסה עדיין פתח תקווה להתאושש. 

הרכב מכבי פ”ת: אריק ינקו, ינון אליהו, אור בלוריאן, מרקוס דיניז, ירדן כהן, אלביס סאקי, איתן אזולאי, אסמיר סוליץ’, נאור סבג, ליאל עבדה ותאי בריבו. 

אור אינברום חוגג (נעם מורנו)אור אינברום חוגג (נעם מורנו)

השוער אריק ינקו והמגן ירדן כהן שספגו חבלה אחד מהשני הספיקו לשכוח מהפגיעה, כמו גם אור אינברום שהיה בספק לחזרה במחזור הקרוב, אך כבר הספיק מאז להתאמן עם חבריו וישוב לעמוד לרשות הצוות המקצועי. גם ינון אליהו שנעדר מהשבועיים האחרונים עקב פגיעה בקרסול וכן, אלביס סאקי שנעדר מהמשחק האחרון עקב ריצוי עונש הרחקה יעמדו לרשות מאמן הכחולים.

אריק ינקו (חגי מיכאלי)אריק ינקו (חגי מיכאלי)

״אני מקווה שחלק מהשחקנים יחזרו לסגל אבל זה פחות חשוב מבחינתי״, אמר לוזון לפני המשחק, ״יותר חשוב שנחזור להציג כדורגל טוב, חיובי, התקפי ונצא עם ניצחון בסופו של דבר״. נציין כי לצד השבים, הפציעות עדיין מלוות את הלוזונים שכן ארד בר, גיא חדידה, תומר לוי ורוי רונן ימשיכו להיעדר. 

אלביס סאקי רואה את האדום (נעם מורנו)אלביס סאקי רואה את האדום (נעם מורנו)

הקשר אסמיר סוליץ׳ הרחיב קצת יותר ממאמנו ואמר: ״היו הרבה דברים טובים במשחק מול קרית שמונה ולא היינו צריכים להפסיד בו אבל זה הכדורגל וזה קורה. אנחנו ממשיכים קדימה, למדנו מהטעויות שלנו ואיך אפשר לתקן אותן ולא לספוג גולים כמו שקרה לנו. עבדנו קשה בשבועיים האלו שלא היו לנו משחקים, עבדנו קשה בשביל המשחקים הבאים ואני חושב שכלל הזמן עובר אנחנו גם משתפרים ונראים טוב יותר כך שאני מאמין שנהיה מוכנים למשחק״.

על המשחק הקרוב: ״אחרי השבועיים האלה יש לנו עדיין כמה שחקנים פצועים אבל גם כמה שחקנים שחוזרים, הצוות ימצא מתוך הסגל את ההרכב הטוב ביותר שישחק נגד הפועל תל אביב. המשחק הזה חשוב לנו, השחקנים ששחקו יהיו מוכנים לעלות למגרש. שיחקנו נגדם כבר בגביע הטוטו אבל זה היה שייך לגביע ועכשיו זה במסגרת הליגה, אני חושב שיש לנו את היכולת והאיכויות להתמודד עם כל קבוצה בליגה, כבר הראנו את זה ואני מקווה שנמשיך להראות במשחקים הבאים״.

בופון מציג: העולם לפני 25 שנה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל