נכון לרגע זה, הפועל תל אביב נמצאת בבעיה לא פשוטה לקראת העונה הקרובה. העמדת תקציב הקבוצה עדיין בסימן שאלה לאור מחאת האוהדים המתגבשת בשבועות האחרונים וזה פוגע בסגירת שחקני רכש לעונה הבאה, בנוסף מספר מיליונים חייבים להילקח בחשבון בתקציב של עונת 2022/23 לטובת ערבויות לצורך פסקי בורר כמו למשל זה של מאור בוזגלו. 

כאמור הסימן השאלה הכלכלי שיש בהפועל גורם בעיקר לבעיות במו"מ עם מספר שחקנים זרים, ביניהם חלוץ מכבי חיפה גודסוויי דוניו, שקיבל הצעה נמוכה מאוד לטענתו ולאור הפערים סיכוי קלוש שיגיע. "כדי שדברים יתחילו לזוז בהפועל תל אביב יצטרכו למכור שחקן אחד משמעותי ולשחרר שני שחקנים, אחרת יהיה קשה להחתים שחקנים בתקופה הקרובה", אמר גורם המקורב במועדון. 

הבעיות הכלכליות דופקות על דלת האדומים, כאשר עדיין מחכים להחלטת ה-CAS בנוגע לתביעות של שחקני עבר בפיפ"א. יחד עם זאת, גם בעיות מקצועיות פוגעות בהכנות של הקבוצה כאשר הגדולה ביותר נכון להיום היא שאלת עוזר המאמן של קובי רפואה. המאמן רוצה להשאיר את עוזרו נמרוד קוסטיקה, בזמן שעומר דמארי המועמד של בוקסנבוים סגור בתפקיד. בהחלטה שהתגבשה, קוסטיקה שנמצא כעת בחופשה בתאילנד, לא ימשיך בתפקיד עוזר מאמן ולזה נצטרך לראות כיצד יגיב רפואה. 

עומר דמארי (חגי מיכאלי)עומר דמארי (חגי מיכאלי)

בהמשך לכך, המנהל המקצועי בוקסנבוים שיוצג מחר רשמית בתפקיד החדש, נפגש היום עם מספר סוכנים, ביניהם אבי נמני ושמעון אבוחצירה. לפגישה עם נמני בבית קפה בעיר הצטרף חלוץ הפועל באר שבע בעונה החולפת, קייס גאנם, והוצע לו להצטרף לקבוצה. הפגישה עם אבוחצירה בוולפסון יצרה ספקולציה לא נעימה לאחר שזה העלה אפשרות שמדובר בשיח על המאמן סלובודאן דראפיץ', שנשאר בלי חוזה אחרי העונה המוצלחת שלו עם הפועל קריית שמונה. בסביבת הסוכן הכחישו את העניין וטענו שמדובר אך ורק בשיח על שחקנים ישראלים או זרים ולא מדובר בשאלת המאמן. 

במתחם חודורוב מנסים למצוא כל מיני פתרונות, אבל לא יהיה מנוס ממכירת שחקן אחד לפחות. שי אליאס, דורון ליידנר ואושר דוידה מגלים עניין אצל מספר קבוצות בישראל ובחו"ל, אבל לפחות בארץ דורון ליידנר לא צפוי להימכר, גם בסכום גבוהה, מאחר והוא מעוניין לעשות את ההתקדמות לחו"ל בכל מצב. אליאס מחזיק בתג מחיר של 800 אלף יורו עבור 80% מהכרטיס, סכום אותו לא תמהר לשלם אלונה ברקת למשל. דוידה נחשב ליהלום של האחים ניסנוב שמאוד מחזיקים מיכולתו, אבל גם כאן רק תמורת סכום של למעלה ממיליון יורו אותו דורשים הניסנובים.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה