כבר השלימו? הפועל תל אביב הודיעה היום (שלישי) על יישור ההדורים מול אחד מבעלי המועדון, זאב גרינברג, שיחזור לקחת חלק בדירקטוריון הקבוצה, כשעל הפרק ההכנות לעונה הבאה והעברת הקבוצה לידי ידיים חדשות. האיחוד הזה הגיע כזכור על רקע הניסיון בקבוצה לנטרל את גרינברג והשפעתו ואי ההסכמות בין הצדדים.

כזכור, כאן ב-ONE חשפנו את התוכנית של הפועל ת"א לנטרול גרינברג, כאשר בקבוצה התכוונו לקבוע את אחוזי הבעלות לפי ההשקעה הכספית לאורך השנים, אך בינתיים עושה רושם שכולם הגיעו לעמק השווה למען מציאת בעלים, לפחות בינתיים.

בין הצדדים התנהלה מלחמה של ממש ואף התבטאויות מתוקשרות האחד נגד השני. למעשה, בועז תושב היה זה שנפגש עם גרינברג וסלל את הדרך לעשות סולחה, לאחר שמאיר תושב, דודו אשר מחזיק בפועל במניות בהפועל ת”א וזה ששם הכי הרבה כסף במועדון בשנים האחרונות, הדריך אותו לעשות סדר ושלא יהיה דם רע עם גרינברג. כך נסללה דרכו של האחרון בחזרה לאדומים.

בהודעת הפועל ת”א נכתב בין היתר: “דירקטוריון הפועל תל אביב שמח לקבל לשורותיו בחזרה את זאביק גרינברג. בפגישה שנערכה בין בעלי המועדון, יושרו ההדורים וכולם חדורי מוטיבציה כעת אל מול המשימות שעל הפרק - כשבראשן הכנת העונה הבאה וכן - העברת הבעלות במועדון.  בחודשים האחרונים מתקיימים מספר דיאלוגים של בעלי המניות במועדון עם רוכשים פוטנציאליים, בעיקר מחו"ל”.

“בדירקטוריון עושים כל מה שביכולתם על מנת לסיים עם הנושא בהקדם, בכדי שיתאפשר לבעלים הבאים להכין את העונה הבאה - ולשם כך בעלי המועדון, מאיר תושב, איציק ושרון ניסנוב וזאב גרינברג, שמו את משקעי העבר בצד והתאחדו במאמציהם להעברת הבעלות לידיים הנאמנות הבאות”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה