הפועל רעננה והפועל תל אביב רשמו הערב (שבת) 0:0 חלש במיוחד באצטדיון רמת גן ולא הצליחו להתרחק עוד יותר מהתחתית הבוערת של ליגת העל. בתוך כך, החבורה של קובי רפואה נעצרה אחרי ה-0:1 על הפועל באר שבע האלופה היוצאת ואילו השרוניים התאוששו מעט מההפסד למכבי נתניה 1:0.

רפואה אמר בסיום: “לא חזרנו אחורה ביכולת, יש גם משחקים כאלה. ידעתי שיש משחק כזה, לא רציתי לשחק פתוח ולקבל תבוסה במתפרצות. היינו צריכים להוביל בהתחלה אבל זה קורה. צריכים נקודות, לא לשחק יפה. לא מסתכלים על תוצאות אחרות, רואים רק את עצמנו. הדברים הקטנים הכעיסו אותי, אך נמשיך לשבוע הבא. התלות בקלאודמיר? זה בסדר, גם משחק פחות טוב קורה שמגיע”.

רפואה: לא היינו מספיקים יעילים

“כל מי שיהיה מחויב כדי שהפועל תישאר בליגה, ישחק. אני עושה רק מה שאני רואה לנכון. הכל פשוט מאוד. עניין הבעלות? הדברים לא ישפיעו על אף אחד, יש לנו את התנאים הכי טובים והתפקיד שלי הוא רק להשאיר את הקבוצה בליגה”, סיכם מאמן האורחת.

מנחם קורצקי סיפר: “ידענו שלא יהיו הרבה מצבים, הגענו לשתי הזדמנויות. אבל המגרש היה במצב לא טוב, ואפשר להבין את השחקנים. היכולת כן טובה, אבל הכדורים לא נכנסים. עובדים קשה בשביל להביא את המספרים, חייבים להשתחרר מהלחץ של התחתית ואז יהיה בסדר, נלך למקום חיובי. ירידת ליגה? הכל יכול לקרות, התחתית צפופה וצמודה. לכן, נצטרך לעשות את הטוב ביותר ולקוות לתוצאות חיוביות גם של היריבות לתחתית”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה