מכבי חיפה תקיים בסמי עופר אימון מסכם לקראת הגומלין מול דינמו טביליסי מחר (חמישי, 20:00). האלופה מגיעה למשחק עם יתרון משמעותי של 1:2 מהמשחק הקודם. הגיאורגים נחתו לפני הצהריים בארץ ויקיימו אימון אחד בלבד. במכבי חיפה מודעים לכך שאת השלב הנוכחי הם חייבים לעבור, בטח מול קבוצה פחות טובה.

"לא חושבים על שום אפשרות אחרת מלבד זה שנעבור לשלב הבא, אבל אסור לנו לזלזל בהם. בפעם הקודמת ניצחנו למרות שלא היינו טובים והגיאורגים בחלק מהמשחק הוכיחו שהם יודעים לתקוף. אנחנו צריכים לנצל את האיכויות שלנו”, אמרו בקבוצה.

הקטטה והגביע שנשבר: התגובות לניצחון חיפה

המאמן ברק בכר יתרגל את ההרכב הסופי לקראת המשחק אבל לא צפויות הפתעות מיוחדות. בשל חסרונם של מספר שחקני מפתח דוגמת נטע לביא ועופרי ארד שמתאוששים מפציעות ואמורים לחזור בהדרגה לאימונים, ובשל ההשעיות של מוחמד אבו פאני ושל עלי מוחמד, המאמן יעלה את חוסה רודריגס וככל הנראה את מאור לוי בהרכב. 

צ'ירון שרי, ממנו מצפים לחזור ולתת את התפוקה, ינווט במרכז הקישור. ראיין סטריין יהיה לראשונה בסגל. בחיפה משוכנעים לפי האימונים שמדובר בשחקן טוב: “יש לסטריין קצב טוב והוא שקט עם הכדור". בנוגע לקהל יש לציין שכ-13,000 אוהדים רכשו כרטיס למשחק.