קצת יותר מחודש לאחר פטירתו של אביו של עופרי ארד, עודד ארד, שחקנה של מכבי חיפה העלה היום (שישי) פוסט מרגש ונוגע ללב לאחר גילוי המצבה.

“גיבור שלי, היום היה גילוי המצבה שלך. בום לפנים. לא נתפס, קשה וכואב ברמות שאין הסבר. אני עוד לא מעכל אבא. אתה חסר לי ברמות שקשה להסביר. הייתי הילד שלך, הילד של אבא. קשה לי בלעדיך, בכל דבר, בכל יום, בכל שעה שאני חושב עליך”, כתב ארד.

עופרי ארד (עמרי שטיין)עופרי ארד (עמרי שטיין)

“לפני גילוי המצבה אמרו לכל אחד מהאחים לבחור מילה אחת שתתאר אותך ואת הקשר שלך איתו. אין מספיק מילים שבעולם שיוכלו לתאר מי ומה היית בשבילי, אבל לא יכולתי לבחור מילה טובה יותר מהמילה השראה. היית, ואתה עדיין מהווה עבורי השראה בכל יום ויום”.

“אתה חסר לי בעצמות. החיבוק שלך, המגע שלך, העזרה שלך בהכול, ההתייעצות היום יומית איתך, הנתינה שלך, הכוח ששאבתי ממך ויותר מהכול ההרגשה שאני מיוחד שנתת לי להרגיש כל הזמן. תמיד נלחמת עליי עם כולם שיאמינו בי ויראו שיש לי כשרון. הלב פצוע קשה. אני עדיין מחפש את הריגוש בלב, מקווה שיחזור אליי מתישהו”.

עופרי ארד (רדאד ג'בארה)עופרי ארד (רדאד ג'בארה)

“אני יודע שהבטחתי לך שאהיה חזק ואמשיך קדימה, אבל המציאות בלעדיך מוזרה וקשה לי, כל צעד שעשיתי בחיים היה איתך יד ביד ופתאום אין את חום ידך. נשבע לך אבא, הכי אהבתי לשבת שעות כשאתה ישן או ער ולהחזיק לך את היד, הטענתי את הסוללה ככה והרגשתי שהחום שלך היה ממלא אותי”.

“לפעמים היית זורק לי כמה שאתה אוהב אותי עם דמעות בעיניים סתם כי התרגשת שאני יושב איתך. ככה אתה אבא, רגשן וקשוח בו זמנית. הערכת את הרגעים הקטנים והטובים בחיים מה שקשה למצוא אצל אנשים היום. תודה שהטמעת בי ערכים שילוו אותי לכל החיים אבל הדבר העיקרי שאקח איתי זה את טוב ליבך לכולם, כולם היו מתאהבים בך תוך שנייה כי החיוך והלב שלך קנו אותם”.

עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)עופרי ארד ואביו (רדאד ג'בארה)

“אמשיך לחקות אותך ולנסות להיות האבא שאתה היית (רף גבוה). מבטיח ללכת לסופר ולקנות רק במבצעים או להתייחס לשני כמו מלכה ולהכין לה קפה למיטה כמו שעשית לאמא במשך 4 עשורים. אני מתגעגע אלייך אבא. תעזור לי למלא את החסר בלב. אוהב אותך, הנפש השנייה שלך”, חתם שחקנה של מכבי חיפה.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל