חלוץ מכבי חיפה הישן-חדש, ניקטה רוקאביצה, שחתם אתמול על חוזה לעונה אחת, ערך היום (חמישי) את אימון הבכורה המחודש שלו במדים הירוקים. רוקאביצה שזוכה להערכה גדולה מאוד בחדר ההלבשה, זכה ללא מעט טלפונים ומסרונים מצד חבריו לקבוצה שלא הסתירו את שביעות רצונם מחזרתו של האוסטרלי לכפר גלים. בהמשך היום, תקיים הקבוצה משחק אימון ראשון מול מ.ס אשדוד. יהיה זה למעשה ניסוי כלים ראשון של חיפה העונה ובמשחק אמור להשתלב המגן השבדי דניאל סונדגרן.

החתמתו של רוקאביצה לא מונעת מבעד ברק בכר להשים את כל יהבו על החלוץ פרנטזי פיירו, שלפי שעה עושה רושם שהשחקן מוכן להגיע לכרמל אבל הפערים הכספים כרגע בין המועדונים עדיין גדולים:" פיירו בהחלט העדיפות הראשונה שלנו ואנחנו עדיין מנהלים משא ומתן מול הצרפתים לגבי גובה דמי העברה וצריך לתת זמן לדברים להיפתר תוך כדי משא ומתן ". אמרו בחיפה.

במקביל, מלבד החלוץ מהאיטי חיפה בוחנת מספר אופציות של מגן שמאלי זר, אחד מהם מהליגה הצרפתית הראשונה. במועדון מהכרמל הכחישו כי מדובר בגבריאל סילבה בן ה-31 ששיחק בסנט אטיין וכי נבדקות אופציות אחרות. בכר לוחץ לצאת למחנה האימונים בהולנד ב-5 ליולי עם סגל מלא על מנת שניתן יהיה להתכונן בצורה האופטימלית ביותר למשחקים מול אולמפיאקוס.

מוחמד אבו פאני (שחר גרוס)מוחמד אבו פאני (שחר גרוס)

בחיפה טרם קיבלו הצעה על מוחמד אבו פאני, אבל הנחת העבודה היא שאם תהיה הצעה על הקשר, חיפה לא תעמוד בדרכו. אבו פאני שהיה אחד מגורמי האליפות האחרונה שואף לעזוב לאירופה, אבל למקורביו סיפר שלא יעזוב בכל מקרה ולכל קבוצה מעבר לים. לפיכך, לא מהנמנע שאבו פאני ימשיך בחיפה בעונה הקרובה ואפילו ישודרג בעשרה אחוז בהתאם לחוזה החדש שחתם בעונה הקודמת.

איך צריכה לפתור אלונה את סאגת עבד אלחמיד
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה