אחרי שמוחמד אבו פאני חתם על החוזה במכבי חיפה, אחרי סאגה ארוכה וכשכבר נדמה היה שהקשר מתרחק מהירוקים, הסוכנת שלו ויקי ואקנין עלתה הערב (שלישי) לשידור בתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM ודיברה ללא מעצורים.

ערב טוב וגמר חתימה טובה, ויקי וקנין.
”ערב טוב”.

מה הסיפור עם אבו פאני שבמשך חודשיים לא חתם במכבי חיפה והוא חותם עם סוכן חדש?
”קודם כל, אבו פאני לא רצה לחתום במכבי חיפה, הוא רצה לצאת לאירופה. זה נמשך ונמשך ונמשך עד לתום מועד חלון העברות ומה שקרה בסוף שהוא חתם ביום האחרון. אתמול קיבלתי טלפון שהוא לא צריך סוכן ישראלי כדי לחתום בארץ והיום אני מגלה שדודו דהאן החתים אותו במכבי חיפה”.

ויקי ואקנין (נעם מורנו)ויקי ואקנין (נעם מורנו)

ממתי את מייצגת את אבו פאני?
“אני עם מוחמד מגיל 16, הוא היה חותם אצלי עד ינואר 2021, אני ייצגתי אותו אבל עד אתמול במשא ומתן עם מכבי חיפה. הוא השתמש בי, התקשר אליי, אמר לי לעשות הכל כדי להוציא אותו לחו”ל, למרות שלא היה מסמך פיזי חתום בינינו”.

מדוע אז הוא לא חתם במכבי חיפה?
“הוא לא רצה לחתום במכבי חיפה. עכשיו הוא הבין שהוא לא ישחק ולא יראה דקה אז הוא החליט לחתום. דודו דהאן לא נתן לו משהו שאני לא יכולה לתת לו. נראה לי תמוה שסוגרים עם שחקן אחרי שאני ניהלתי הכל ובא מישהו אחר ופשוט סוגר איתם חוזה”.

מוחמד אבו פאני גולש לכדור (עמרי שטיין)מוחמד אבו פאני גולש לכדור (עמרי שטיין)

אז על מי את כועסת?
“אני כועסת על מכבי חיפה ועל אבו פאני. אני לא כועסת על דודו, הוא מתחרה שלי והוא יכול לעשות מה שהוא רוצה וזה בסדר”.

אז מדוע את לא תובעת את השחקן?
“אני לא אתבע אותו כי הוא לא חותם אצלי במסמך. הוא היה צריך לתת כבוד והערכה לבן אדם שליווה אותו מגיל 16. אני דחפתי אותו לנבחרת ואני דחפתי אותו למכבי חיפה אחרי שאני הבאתי אותו לחדרה והוא פרע שם את השטרות. אני כועסת על אבו פאני מאוד”.

מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)

מתי דיברתם לאחרונה?
“אתמול הוא התקשר אליי ב-8 בערב ושאל אותי על איזה סוכן אני ממליצה לו לחתום איתו. הוא אמר לי לארץ אני לא צריך סוכן, רק לחו”ל”.

נפגעת ממנו?
“אני עבדתי מאוד קשה בשבילו מגיל קטן. זה מאוד מעצבן. נראה לי שזה בא ממכבי חיפה שאמרו לו לחתום עם סוכן אחר. אני לא רוצה יותר קשר אליו”.

מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)

איך את מרגישה עכשיו כלפיו?
“הוא מחוק אצלי, כן. אני גם מאוד מאוכזבת מהכדורגל הישראלי, אני לא נהנית לעבוד עם שחקנים ישראלים. אני נפגעתי מהם לא מעט גם מטאלב טווטאחה, גם מאבו פאני, אני עשיתי בשבילם הרבה הם היו משפחה שלי והם פגעו בי. כל הכדורגל פה בארץ מגעיל מקשרים וקומבינות”.

איך מכבי חיפה התנהגה בנושא?
“מכבי חיפה התנהגה לא יפה בעיניי. אתמול היא העבירה לו מסר בתקשורת שהוא חייב לקחת סוכן ופתאום הוא לקח אז כנראה שמכבי חיפה דחפה אותו לחתום עם דודו. אני אמרתי למוחמד שהוא צריך לחתום כי יש לו חוזה ועוד 3 חודשים הוא יכול להיות שחקן ואני אמרתי לו שהוא לא צריך לחתום. לדודו יש אינטרס שם במכבי חיפה, המאמן הוא מיוצג שלו, הוא בקשר טוב איתם כנראה שהם דחפו אותו לזה”.

גורם במכבי חיפה ענה לדברים: “כשסוכנת שעובדת בעיקר עם מכבי תל אביב ובמשך 3 שנים זה לא נסגר, מביאים סוכן שיכול לסגור ב-3 דקות את הדברים”.

בכר:"היינו קרובים,היה חסר מזל"