אחרי שחיזקה את הסגל עם החתמתם של בן רייכרט, ג’יימס אדניי וניקו אולסק לעונה הקרובה, מכבי פתח תקווה השלימה היום (שני) החתמה נוספת כאשר החלוץ מיקו ממן חתם על חוזה לשנתיים באמצעות סוכנו אורן יחזקאל, כך נודע לראשונה ל-ONE.

ממן מגיע לליגת העל אחרי עונה טובה מאוד בהפועל רמת גן. הוא כבש 18 שערים בקבוצה מהליגה הלאומית, 15 מהם היו בליגה עצמה ועוד 3 במפעלים הנוספים. החלוץ בן ה-26 יחזק את החוד של הקבוצה שלא הצליחה להעפיל לאחד המקומות באירופה העונה אך מכוונת לשוב אל הפלייאוף העליון בעונה שבפתח. 

בנוסף מכבי פתח תקווה עוסקת בשימור הסגל הקיים, כשבמלאבס מתקרבים להבטחת עתידו של אחד השחקנים החשובים בסגל, ירדן כהן. ל-ONE נודע כי המגן השמאלי, אשר הצטרף השנה למועדון בהשאלה מהפועל רעננה, נמצא על סף סיכום על חוזה ארוך טווח לארבע שנים במועדון ובכך המאמן גיא לוזון יסגור את עמדת המגן השמאלי כשגם מוחמד הינדי חתום במועדון. 

ירדן כהן (שחר גרוס)ירדן כהן (שחר גרוס)

למלאבסים הייתה אופציה בגובה 600 אלף שקלים על המגן השמאלי כדי להמשיך את ההתקשרות, כשבמועדון עשו זאת כשבמקביל הם גם החליטו להאריך את ההתקשרות במספר שנים נוספות וזאת לאור ההערכה של המאמן גיא לוזון לשחקן.

כהן מצידו, אשר צפוי לחתום בימים הקרובים באמצעות סוכניו אסף ו-ויקי וקנין, זכה להתעניינות ממכבי חיפה והפועל באר שבע בתקופה האחרונה, אך בחר להמשיך בפתח תקווה והוא יצטרף לאריק ינקו, שכבר האריך חוזהו במועדון גם הוא.

ברק בכר, יוסי בניון ואנדי רם משחקים טניס