במכבי חיפה מצפים לסיים עד תחילת השבוע את הסאגה מול מוחמד אבו פאני, שצפוי להודיע אם הוא מקבל את הצעת המועדון להאריך את חוזהו בשלוש שנים, עם מענק חתימה שמעורך ב-250 אלף דולר, או שיישב ביציע. כך או כך ובלי קשר לחתימת החוזה, הקשר לא מתוכנן לפתוח היום (ראשון, 20:30) במשחק הליגה מול הפועל חדרה.

מי שצפוי לעלות במקומו של אבו פאני יהיה עלי מוחמד, שלא פתח במשחק האחרון. בהגנה לא צפויים שינוים כאשר ראיין סטריין ימשיך כמגן ימני וסאן מנחם, שהצטיין מול נפטצ’י באקו, יפתח בשמאל. בחלק הקדמי נראה שדין דוד יחזור לקו בגלל היעדרותו של דולב חזיזה ואחד מהשניים, בן שהר או גודסווי דוניו, יפתח כחלוץ מטרה. מקומם של עומר אצילי וצ'ירון שרי מובטח.

ברק בכר לאחר ההעפלה לשלב הבתים

בעקבות ההחלטה של חדרה להפחית את מחירי הכרטיסים ל-60 שקלים, ישנה הסתערות מצד אוהדי מכבי חיפה ונראה שמעל 7,000 מהם יגיעו למשחק באצטדיון בנתניה. במהלך היום יקבע סדר המשחקים בשלב הבתים בקונפרנס ליג והעיניים נשואות מן הסתם למועד המשחק הראשון, שעל פי התכנון המקורי אמור התקיים במוצאי יום כיפור. ההערכה היא שבמקרה כזה המשחק הראשון יוקדם ל-14 בספטמבר והשאלה אם יהיה בחוץ או בבית.

נשיא המועדון, יעקב שחר, יכריע לגבי גובה המענק הקולקטיבי שהצוות והשחקנים יזכו בו בעקבות העפלה לשלב הבתים, שהכניסה למכבי חיפה סכום של 18 מיליון שקלים, ועשויה להכניס עוד כמה מיליונים בהמשך, בזכות מכירת קרוב ל-80 אלף כרטיסים שצפויים להימכר לשלושת משחקי הבית והעפלה אפשרית לשלב הבא. במהלך השבוע אמורה להיסגר העברתו של רועי משפתי מאשדוד לקבוצה.

יעקב שחר (חגי מיכאלי)יעקב שחר (חגי מיכאלי)

המאמן ברק בכר אמר לקראת המשחק: “תמיד זה כיף ומרגש להתחיל עונה חדשה, שמים את אירופה כרגע בצד ומתרכזים בליגה, יש משחק קשה נגד קבוצה שסיימה את העונה שעברה בצורה מצוינת ותרצה להמשיך במומנטום, ולכן צריך לבוא בשיא הרצינות והמוכנות. רוצים לשמח את האוהדים שאני בטוח שיבואו, וקורא להם לשים את המסיכות כדי שנוכל להמשיך ולראות אותם במגרשים וליהנות מהם”.

סאן מנחם הוסיף: “כמו בכל שנה, כיף לפתוח את העונה. חדרה היא קבוצה מצוינת, אנחנו אחרי אירופה ומזיזים את זה הצידה, באים במוטיבציה מלאה כדי לתת הכול מולם. כמו שכולם יודעים צריכים לשמור על מסיכות כל הזמן, זה החוק שנתנו כדי שיגיע קהל והיציעים יישארו פתוחים”.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל