תחושות מעורבות במכבי פ"ת לאחר ה-1:1 עם הפועל תל אביב באצטדיון שלמה ביטוח. מצד אחד, במועדון רצו מאוד לצבור ניצחון בכורה העונה, אך לאור העובדה כי במחצית השנייה הקבוצה כמעט ולא איימה על השער של האורחת, במועדון ידעו לקבל גם את הנקודה.

"מצד אחד יכולנו להוביל 0:2 כבר אחרי פחות מעשר דקות עם ההחמצה של מוחמד ועוד יכולנו להבקיע לפחות עוד שני שערים בהמשך, אבל מצד שני אם הבעיטה של הפועל למשקוף  לקראת הסוף הייתה נכנסת, אז היינו מדברים אחרת" אמרו במועדון.

מוחמד עוואד תופס את הראש (ראובן שוורץ)מוחמד עוואד תופס את הראש (ראובן שוורץ)

למרות העובדה שבמועדון טרם הפסידו העונה, קיימת דאגה מלוח המשחקים העתידי אשר יזמן למלאבסים במחזורים הבאים מפגשים מול מכבי חיפה, הפועל חיפה והפועל ב"ש: "אנחנו יכולים למצוא את עצמנו במחזור השביעי או השמיני עם חמש נקודות" דאגו בקבוצה.

מי שזכו למחמאות היו מוחמד עוואד, שהראה כמה הקבוצה הייתה צמאה לחלוץ, כאשר האחרון סיכן פעם אחר פעם את הגנת היריבה ונראה פעיל ביותר. גם איתן אזולאי הצעיר ממשיך לבסס את מקומו בהרכב כשגם מרכז ההגנה רשם משחק שקט.

מוחמד עוואד חוגג (ראובן שוורץ)מוחמד עוואד חוגג (ראובן שוורץ)

הבשורות הטובות מגיעות מכיוונו של הבלם אור בלוריאן, ששבר את אפו במשחק הקודם, אך למרות שלא נכלל בסגל אמש, הוא צפוי לחזור היום לאימונים והוכנה לו מסיכה מיוחדת. תחילה, הוא עשוי לחזור לאימוני ריצה בלבד, אך קיימת אופטימיות כי יהיה כשיר להתמודדות מול מכבי חיפה ביום ראשון הבא.

מנגד, החלמתו של הקשר ארד בר, שסובל מקרע קטן בשריר הארבע ראשי, תיקח עוד לפחות שבוע וככל הנראה הוא לא ייקח חלק. ניקו אולסק, שנעדר גם הוא מהמשחק, ינסה לחזור לאימונים מלאים מחר, בהתאם לכאבים.

"אנחנו צריכים להיות מרוכזים מול השער ובהגנה. אנחנו מגיעים למצבים ואנחנו צריכים לנצל את זה יותר, גם אני אישית. הייתי חייב להבקיע במשחק הזה לפחות עוד גול. אני מקווה שבמשחק הבא נעשה את זה" סיכם כובש השער מוחמד עוואד.