אלופת המדינה מכבי חיפה תפתח מחר (ראשון) באופן רשמי את אימוניה לקראת העונה שבפתח כאשר לפניה מספר מטרות. הראשונה להתכונן למפגש הכפול מול קייראט הקזחית במסגרת מוקדמות ליגת האלופות, והשנייה להתכונן בד בבד לעונה נוספת בליגה בה המטרה תהיה להשיג תואר אליפות שני ברציפות.

לפי שעה נפרדו ממכבי חיפה מספר שחקנים דוגמת ארנסט מבוקה, יאניק ווילדסחוט ועומרי גלזר, שלגבי כל אחד מהם טרם נמצא מחליף, והצטרפו שון גולדברג ועלי מוחמד, כאשר בתווך יש לא מעט שחקנים מתנדנדים דוגמת ניקיטה רוקאביצה שנוחת רק מחר מחופשה מדובאי ואמור במהלך השבוע להיפגש עם יעקב שחר, רז מאיר שאמור בראשית השבוע לחתום על חוזה חדש, עאיד חבשי שכבר קיבל אור ירוק למצוא קבוצה בהשאלה, טאלב טוואטחה שלא נמצא בתוכניות המקצועיות של ברק בכר, מוחמד אבו פאני שמכוון לשחק מעבר לים ואחרון חביב מוחמד עוואד שמעדיף ברגע שיקבל הודעה שאינו בתוכניות לחזור ולשחק באירופה.  

מוחמד עוואד (עמרי שטיין)מוחמד עוואד (עמרי שטיין)

מבחינת הירוקים, יש להם סגל שרובו ככולו נשען על הסגל של העונה האחרונה. בהנחה שהדברים יסתדרו עם רוקאביצה ורז מאיר, שניהם שותפים לאליפות, המטרה להביא ולצרף שוער משנה, כאשר הבחירה תיעשה מבין איתמר ישראלי או אסף צור, מגן ימני זר ושני חלוצים ישראלים.

הראשון, מאוויס צ'יבוטה שכרגע לא משוחרר מלודוגורץ, והחלוץ השני שהמועמדות שלו שוב עולה על הפרק הוא דור ג'אן שמשחק בפאסוס פריירה הפורטוגלית. חלוץ נוסף שנלקח בחשבון הוא תאי בריבו שסיים חוזה במכבי פתח תקווה ומעדיף לבדוק אופציה של הצעה בחו"ל.

דור ג'אן (באדיבות טלמו מנדש, פאסוס פריירה)דור ג'אן (באדיבות טלמו מנדש, פאסוס פריירה)
צפו: מדי הבית החדשים של בארסה לאלופות

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל