במכבי חיפה מקווים מאוד שהפציעה החוזרת של נטע לביא בעצם השוקית לא חמורה והשחקן לא יצטרך להיעדר שוב בתקופה הקרובה, אחרי שרק אתמול (שבת) חזר למגרש והיה אחד מהאנשים המרכזיים שהביאו לשינוי במחצית השנייה בדרך לניצחון המיוחל 1:4 על הפועל ירושלים בטדי. הקשר יעבור בדיקה במהלך היום לאחריה ניתן יהיה לאבחן את חומרת הפציעה. 

בקבוצה קיבלו בסיפוק רב את הניצחון בירושלים. למרות יכולת פושרת, האלופה, בעיקר במחצית השנייה, הצליחה להשיג את הניצחון הרבה בזכות הדרישה של ברק בכר בהפסקה להפעיל לחץ גבוה על הירושלמים ובזכות החילופים שבוצעו, כאשר למגרש כאמור נשלח לביא והחלוץ גודסוויי דוניו שכבש שער מדהים. 

דוניו מבשל (אורן בן חקון)דוניו מבשל (אורן בן חקון)

מי שזכה למחמאות על יכולתו הוא שון גולדברג, שתופקד כבלם שני לצידו של בוגדן פלאניץ'. גולדברג עד כה שיחק כבלם שלישי וכמגן שמאלי. העובדה ששון עוקף בהרכב את אורי דהן ורמי גרשון יש בה כדי להצביע את הקרדיט שבכר מעניק לו, בדיוק כמו במקרה של מחמוד ג'אבר, שזוכה למחמאות מראשי המועדון והחזיר בצמד: "בכר דרש מאיתנו לעשות שינוי טקטי נכון כאשר עברנו במחצית השנייה לשחק למעשה עם שלושה בלמים בהגנה כולל חוסה רודריגס. לחצנו אותם וגמרנו אותם בלחץ", אמרו בקבוצה.

מחמוד ג'אבר חוגג (אורן בן חקון)מחמוד ג'אבר חוגג (אורן בן חקון)

אחד השחקנים שאמורים בשבוע הקרוב לחזור לסגל לקראת סלביה פראג הוא מוחמד אבו פאני, מה שיגביר עוד יותר את התחרות בקישור. גם עומר אצילי יחזור להרכב לקראת הצ'כים. דולב חזיזה שסובל מדלקת בשרירי הבטן ונבדק בגרמניה לפני כשבועיים צפוי לקבל מנוחה לקראת סלביה פראג.

מי שכרגע לפחות בספק לקראת ההמשך עד חודש ינואר הוא המגן האוסטרלי, ראיין סטריין, שהצליח להכעיס בסוף השבוע את אנשי הקבוצה כאשר טען שהוא חושש לקחת סיכון ולחזור לשחק בשלב זה אחרי שרק התאושש מפציעה. על פי הדעה הרווחת סטריין לא ימשיך בינואר: "מדובר בשחקן טוב אבל עד עכשיו זה לא נראה כשידוך הכי מוצלח", אמרו בקבוצה. 

ראיין סטריין (עמרי שטיין)ראיין סטריין (עמרי שטיין)

בנושא אחר, אוהדי הקבוצה התרעמו על התנהלות המשטרה בטדי. סרטונים קשים של אוהדים נאזקים נראו ברשתות החברתיות. אחד האוהדים טען: "זה נראה היה כאילו השוטרים ויס"מ באו לריב מכות. זה לא נראה הגיוני ששוטרת תבוא לאזור האוהדים שלנו, תעמוד מול האיש גדר שלנו שנמצא עם מיקרופון בזמן העידוד ותסריט את אותו אוהד בגלל שאין לו מסיכה".

בתוך כך, היום הודיעה הקבוצה על הסכם חסות חדש עם חברת ''אלומלייט" העוסקת בתחום התבניות ליציקת בטון משכירה ומוכרת ציוד מתקדם מאלומיניום המשמש ליציקת קירות, תקרות, עמודים, קורות, גשרים ועבודות תשתית.

מנכ"ל מכבי חיפה, אסף בן דוב, אמר: "מברך על ההצטרפות של אלומלייט למשפחת מכבי חיפה. אני שמח שיותר ויותר מצטרפים אלינו דבר שמוכיח את ההכרה והרווח בלהיות מזוהה עם מותג כמכבי חיפה". מנכ"ל אלומלייט, יורם רז, אמר: "אנחנו גאים לעבוד עם מותג חזק כמו מכבי חיפה ומאחלים לקבוצה עונה מוצלחת".

התפרעויות בין שוטרים לאוהדי מכבי חיפה

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל