מכבי חיפה נעלה הערב (שבת) את העונה הסדירה בליגת העל עם ניצחון 0:2 נהדר על מכבי נתניה לעיניי הקהל המרוצה בסמי עופר, משערים של ניקיטה רוקאביצה ורז מאיר. הקבוצה של ברק בכר הציגה כדורגל טוב מאוד, והיהלומים לא יהיו בפלייאוף העליון לאור ההפסד לירוקים.

מאמן הירוקים, ברק בכר, אמר בסיום: “הגיעה לכאן קבוצה שבאה ואחרי הגול שכבשנו השתלטה ושיחקה ברמה גבוהה. לא מצאנו פתרונות ולא הצלחנו ללחוץ, אני שמח ששינינו במחצית והצלחנו להבקיע את השני, וחבל שנתניה לא בפלייאוף העליון. חוסר האיזון? הרגשנו שהם שולטים בצורה קלה מדי, היינו רכים, היינו צריכים ליצור יותר מצבים אז היינו חייבים לשנות או שהיינו סופגים, ושמח שזה עזר”.   

תגובות מכבי חיפה לאחר הניצחון על נתניה

איזו קבוצה נקבל לקראת הפלייאוף: “סיימנו את העונה הסדירה בצורה טובה וזה היה חשוב, הקבוצה מולנו נלחמה על המקום והחיים, עכשיו אפשר לנוח, מוחמד אבו פאני היה בשארית כוחותיו, צריכים את המנוחה והפגרה הזאת, בטוח שנתחיל את הפלייאוף בצורה הכי טובה ואנרגטית ונהיה הקבוצה שאנחנו רוצים להיות. שמח שב”ש הגיעה לפלייאוף העליון, יהיה פלייאוף מעניין”.

רז מאיר אמר בסיום: “זה היה שער חשוב עבורי, שמח שניצחנו כי היה מאוד קל ומול קבוצה מצוינת שלחצה גבוה, ושמח שלקחנו את הנקודות. אני עושה את העבודה שלי, כשאני מגן ימני אני מנסה לעשות את העבודה ולעשות את הטוב ביותר, אני שמח שעד עכשיו אני והשחקנים עושים עבודה מצוינת ובעזרת השם ניקח אליפות. כרגע אני שחקן מכבי חיפה וכמובן רוצה להמשיך”.

רז מאיר חוגג (עמרי שטיין)רז מאיר חוגג (עמרי שטיין)

מאמן היהלומים, ריימונד אטוולד, אמר בסיום: “כמובן שאנחנו מאוד מאוכזבים, מה שהראינו על המגרש, אנשים ממכבי חיפה באו אליי ואמרו שזה לא ייאמן. אני גאה בשחקנים האלה, ניסו להביא את המשחק מול קבוצה מהטופ, ראיתם כמה מצבים היו לנו, לא הייתה קבוצה שהגיעה לכל כך הרבה מצבים כאן מול מכבי חיפה, אבל הסיומת לא הייתה מספיק טובה. אם שתי הנקודות ששמטנו מול חדרה היו אצלנו היינו בפלייאוף, אחד השופטים גם אמר לי שטעה שם, אבל תהליך הלימוד נמשך, חבל להפסיד ככה, שיחקנו מדהים”.

ריימונד אטוולד (עמרי שטיין)ריימונד אטוולד (עמרי שטיין)

אלמוג כהן סיכם: “כל העונה אנחנו במקום החמישי או השישי, הפעם זה הפעם הראשונה שאנחנו לא בשישייה, ברור שזה מאכזב, סבלנו מנאיביות. אנחנו לא יודעים לשחק כדורגל לא התקפי, אנחנו התקפיים בכל מצב, עד השליש האחרון היה לנו כדורגל מדהים והמון הזדמנויות, לצערי היום זה מראה לכל המשחקים האחרונים, גם מול חדרה החמצנו המון וזה היה המשחק המכריע, אבל נמשיך לשחק בדרך הזאת. אנחנו מאוכזבים, בתחילת השנה כשנבנינו חשבו שנהיה למטה אבל יצרנו לעצמנו ציפיות”. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה