כשהיא עם שלוש תוצאות תיקו בשלושת מחזורי הפתיחה, מכבי פתח תקווה תצא הערב (ראשון, 20:15) למשחק החוץ הקשה ביותר בליגה, כשתתארח באצטדיון סמי עופר, אצל מכבי חיפה. כדי להיערך בצורה טובה להתמודדות, המלאבסים ייצאו כבר בשעות הבוקר לחיפה, שם יתכוננו למשחק.

"יש לנו משחק מול הקבוצה הכי טובה בארץ, האלופה. קבוצה מגוונת מאוד התקפית, עם הרבה מאוד כשרון וכלים. נצטרך להיות במיטבנו כדי להביא את הנקודות" אמר המאמן גיא לוזון לקראת המשחק.

גיא לוזון (ראובן שוורץ)גיא לוזון (ראובן שוורץ)

מאמן מכבי פתח תקווה הוסיף: "אין לעומס של מכבי חיפה שום השפעה. זו קבוצה עם סגל רחב שגם עשתה רוטציה באמצע השבוע. חשש מסדרת המשחקים הקשה? חשש לא נמצא בלקסיקון שלנו".

מבחינה מקצועית, ניקו אולסק ערך אמנם אימונים חלקיים, אך לא יכלל בסגל, כשכמוהו גם ארד בר, שעשוי להיות כשיר למשחק הבא מול הפועל חיפה. אור בלוריאן צפוי לחזור לסגל לאחר שהחלים מהשבר באפו ואף צפוי לקבל את המקום ב-11.

אור בלוריאן (חגי מיכאלי)אור בלוריאן (חגי מיכאלי)

מי שצפוי לפנות את מקומו הוא הבלם מרכוס דיניז, כאשר לוזון ימשיך במערך שלושת הבלמים. שינוי נוסף שתורגל באימון הוא הצבתו בקישור האחורי של עמית מאיר, שהשתלב מהספסל מול הפועל ת"א והציג יכולת טובה. מאיר, שיחזור להרכב לאחר תקופה ארוכה, צפוי לפתוח במקומו של בן רייכרט.

לוזון אף ביצע מספר תרגולים שונים, כאשר גם רוי רונן קיבל את חולצת ההרכב בחלק מהאימון, כשגם דיניז תורגל לפרקים במקומו של בלוריאן, אך ההערכות הן שה-11 שתורגלו בתחילת האימון הם אלו שיפתחו.

רוי רונן (חגי מיכאלי)רוי רונן (חגי מיכאלי)

הרכב משוער: אריק ינקו, יינון אליהו, דניאל פלשר, מוחמד הינדי, אור בלוריאן (מרכוס דיניז), ירדן כהן, איתן אזולאי (רוי רונן), עמית מאיר, לאמק בנדה, ג'יימס אדניי ומוחמד עוואד

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל