אוהדי מכבי חיפה ממשיכים להוכיח פעם אחר פעם את נאמנותם לקבוצתם והם ממשיכים להיות קהל דומיננטי מהבולטים בארץ. אם לקראת היציאה למשחק מול סלביה פראג בצ’כיה הבטיחו את הגעתם לא פחות מ-3,000 אוהדים, הרי שלמשחק הערב (שבת) ב-20:30 באשדוד אזלו כל הכרטיסים שהוקצו לחיפה ולמעלה מ-3,500 אוהדים ירוקים יגיעו לאצטדיון הי”א, חלקם אף ישבו ביציעים של אוהדי אשדוד.

בחיפה סימנו את המשחק כציון דרך משמעותי ומקווים כי המגמה תהיה להמשיך ולצמצם את הפער ממוליכת הטבלה הפועל באר שבע, או לכל הפחות לשמור על פער של 4 נקודות בלבד. אי לכך, המאמן ברק בכר יפתח עם חוליית התקפה שכוללת את דולב חזיזה, החלוץ הפורה גודסווי דוניו ועומר אצילי, שלדעת כולם נחשב לשובר שוויון. באשר לקישור, ברק בכר יפתח עם עלי מוחמד, בעוד מחמוד ג’אבר גם כן יעלה.

עומר אצילי חוגג עם גודסוויי דוניו (עמרי שטיין)עומר אצילי חוגג עם גודסוויי דוניו (עמרי שטיין)

בהגנה בכר ממשיך להריץ את אותה חוליה שעשתה רושם טוב ב-0:2 במשחק מול מכבי נתניה והיא כוללת את ראיין סטריין, בוגדן פלאניץ’ שהתאושש מפציעה בצלעות, שון גולדברג שהצליח לעקוף בלמים אחרים בסגל דוגמת אורי דהן, עופרי ארד הפצוע ורמי גרשון וכמגן שמאלי סאן מנחם. מדובר במפגש מעניין של החלוץ דין דוד, שמייחל לפרוץ קדימה ולמצות את הפוטנציאל שלו, מול האקסית בשורותיה פרץ.

הרכב מכבי חיפה: ג’וש כהן, ראיין סטריין, בוגדן פלאניץ’, שון גולדברג, סאן מנחם, עלי מוחמד, מחמוד ג’אבר, חוסה רודריגס, דולב חזיזה, עומר אצילי וגודסוויי דוניו.

הרכב אשדוד: יואב גרפי, זוהר זסנו, ננאד סבטקוביץ’, גיל כהן, טומותי אוואני, מונטרי קמהאני, פיראס אבו עקל, נאור סבג, עטאא ג’אבר, קני סייף ומוגיס זקאריה.

שון גולדברג (שחר גרוס)שון גולדברג (שחר גרוס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה