מכבי חיפה תעלה הערב (חמישי, 20:00) לסיבוב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג נגד טורסהאבן מאיי פארו. טורסהאבן, שבעיצומה של העונה המקומית באיי פארו, חולמת על הפתעה במשחק הראשון שלה בהתמודדות. מאמן הקבוצה, קווין שינדלר, עורך מסיבת עיתונאים אשר הועברה בשידור חי כאן באתר.

מאמן טורסהאבן, קווין שינדלר, פתח את דבריו והתייחס למשחק של חיפה נגד דינמו טביליסי: “ראינו את המשחק, כמובן. יהיה משחק קשוח בשבילנו, כמובן, אבל בכל מקרה אנחנו בכושר טוב, בצורה טובה ושיחקנו משחק טוב מוקדם יותר. יהיה קשה יותר כשיש אוהדים ואצטדיון חוץ, אבל בכל מקרה אנחנו מתרגשים ואנחנו במצב טוב עכשיו, אז אנחנו לא מפחדים”.

מסע"ת טורשאבן לקראת מכבי חיפה בקונפרנס

שינדלר התייחס להבדל האקלים בין ישראל לאיי פארו: “בדומה למשחקים האחרונים שלנו באלבניה ומונטנגרו, אנחנו צריכים להתרגל, השחקנים יתרגלו. זה שונה מאיי פארו, כמובן, אבל יהיו הפסקות מים. הכנו הכל למשחק”.

שינדלר דיבר על הפרשי הרמות בין הקבוצות: “אני מגרמניה, והכדורגל הגרמני שונה מהכדורגל באיי פארו כמובן. לא קל לשחק באיי פארו, כמובן, בגלל הנסיבות. זאת לא אמורה להיות בעיה, אבל הכדורגל שם שונה”.

טייטור גסטוסן וקווין שינדלר (עמרי שטיין)טייטור גסטוסן וקווין שינדלר (עמרי שטיין)

המאמן התייחס לרוטציה של מכבי חיפה: “ראיתי הרבה מאוד משחקים באופן אישי ביחד עם עוזרי המאמן שלי, התכוננו למשחק. בכנות, אם יש הרבה שחקנים בסגל אי אפשר לדעת מי משחק. זה היה קל יותר אם היה סגל של 21 שחקנים בלבד, אבל יש סגל עמוק ונראה מי משחק”.

שינדלר דיבר על השחקנים המסוכנים ביותר של חיפה: “הכנו כמה דברים, אני לא רוצה לדבר עליהם לפני המשחק או על דרך המשחק שלנו. אני יכול להגיד שמכבי חיפה מחזיקה בכמה שחקנים טובים, בעיקר בהתקפה. אנחנו יכולים למצוא כמה פתרונות למשחק, ונבין איך משחקים ונגד מי אנחנו משחקים”.

קווין שינדלר (עמרי שטיין)קווין שינדלר (עמרי שטיין)

מאמן הקבוצה מאיי פארו על ההבדל בין הדשא הסינתטי במגרש הביתי לסמי עופר: “זה יכול להיות יתרון, כן, לכל קבוצה שתגיע לכאן. הנסיבות באיי פארו ומזג האוויר שונים, גם המשטח כמובן, זה שונה”.

טייטור גסטוסן, השוער והקפטן של איי פארו: “אני מקווה שזה שאנחנו באמצע העונה ישפיע לטובה עבורנו. אני יודע שמכבי חיפה קבוצה טובה, אני חושב שהם בכושר ואנחנו צריכים להיות מוכנים. אנחנו צריכים להיות מוכנים ולעשות תוצאה טובה”.

טייטור גסטוסן (עמרי שטיין)טייטור גסטוסן (עמרי שטיין)

גסטוסן המשיך ודיבר על ההזדמנות להיחשף לקהל בינלאומי: “היה לנו שחקן אחד שגר בישראל, אביו ישראלי. אם עושים תוצאה טובה אז יותר אנשים יראו וזאת כמובן הזדמנות גדולה, בעיקר לשחקנים הצעירים בקבוצה שלנו שרוצים לעלות למגרש. אנחנו צריכים לשחק מחוץ למדינה כדי לשפר את הכדורגל, זאת הזדמנות בשבילנו”.