מכבי חיפה מגבירה את הכנותיה לקראת המשחק החשוב מול מ.ס אשדוד הערב (שבת, 20:30) באצטדיון הי”א, כשהיא תנסה להשיג ניצחון רביעי ברציפות בכל המסגרות ומדוברת במשימה לא פשוטה מול החבורה של רן בן שמעון שניצחה במחזור החולף את מכבי תל אביב בחוץ.

במישור המקצועי, לבכר יחסרו שני השחקנים הפצועים נטע לביא ועופרי ארד. מי שחוזר לסגל הוא חוסה רודריגס שלא שיחק במשחק האחרון בגלל צוואר תפוס. בכר נעול על הרביעייה האחורית שכוללת את ראיין סטריין, בוגדן פלאניץ', שון גולדברג וסאן מנחם, אך מתלבט בין צ’ירון שרי לעלי מוחמד שתורגלו לסירוגין בקישור. המאמן מתלבט האם לפתוח עם שרי או להתחיל איתו על הספסל, בדומה למה שקרה בעונה הקודמת כאשר האלופה ניצחה את אשדוד במגרשה הביתי כשהקשר אז פתח בספסל.

צ'ירון שרי (עמרי שטיין)צ'ירון שרי (עמרי שטיין)

המאמן ברק בכר סיפר לקראת ההתמודדות: “אשדוד קבוצה מאוד ביתית, מאוד טובה שעשתה ניצחון חשוב במשחק האחרון. הציפייה שלנו להמשיך במומנטום מהמשחקים האחרונים, לשפר את החצי השני הפחות טוב שלנו מול נתניה, לייצר אינטנסיביות 90 דקות ולא להוריד את הרגל מהגז כמו שעשינו מול סלביה פראג וזה מה שאני מצפה גם מול אשדוד שהיא קבוצה מאוד טובה. כשהגענו לאשדוד בשנה שעברה הקהל מילא את כל היציע מאחורי השער וזה נתן לנו תחושה מאוד מאוד טובה ואני בטוח שהוא יבוא בהמוניו ויעזור לנו לעשות משחק טוב”. 

ג’וש כהן סיפר: “קשה לשחק באשדוד, הם קבוצה טובה וקשוחה, זה מקום לא פשוט לשחק בו ואנחנו חייבים להיות מוכנים. הקהל יגיע וייתן לנו אקסטרה דחיפה במשחק חוץ ואני כבר מתרגש לגבי זה”.

ג'וש כהן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)ג'וש כהן (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

הרכב משוער: ג’וש כהן, ראיין סטריין, בוגדן פלאניץ’, שון גולדברג, סאן מנחם, חוסה רודריגס, מחמוד ג’אבר, צ’ירון שרי, דולב חזיזה, עומר אצילי וגודסוויי דוניו.

באשדוד בטוחים: “יכולים לנצח כל קבוצה”

הרוחות באשדוד מעט נרגעו אחרי הניצחון האחרון על מכבי תל אביב, אבל בעיר הנמל עדיין נמצאים מתחת לקו האדום. במועדון מגיעים למשחק באמונה גדולה כפי שהגיעו לפני הניצחון האחרון, אבל יודעים שנגד אלופת המדינה האתגר יהיה קשה עוד יותר. 

"אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום", אמרו במ.ס. אשדוד, "לעשות ניצחון על מכבי תל אביב בבלומפילד זה לא קל, אבל זה הוכיח לנו שעם אמונה ומוטיבציה אפשר לנצח כל קבוצה. יותר ממשחקים אחרים, נהיה חייבים להיות ערניים כי בכל טעות שנעשה מכבי חיפה תעניש". 

שחקני אשדוד חוגגים עם אינברום (רדאד ג'בארה)שחקני אשדוד חוגגים עם אינברום (רדאד ג'בארה)

מאמן אשדוד רן בן שמעון דרבן את חניכיו לאורך כל השבוע באמונה שעם הגישה הנכונה יהיה אפשר לעשות גם תוצאה טובה נגד מכבי חיפה. בן שמעון צפוי לשמור ההרכב המנצח שלו, בדגש על שלושת הבלמים שרשמו משחק נהדר נגד מכבי תל אביב. 

גם כובש השער הראשון מול צהובים, נאור סבג, צפוי להמשיך ב-11, אבל ההתלבטות הגדולה ביותר של בן שמעון היא בנוגע לחמודי כנעאן שחזר אחרי פציעה ארוכה והרשים מאוד. זקריה מוגיס שהוחלף עקב פציעה במשחק האחרון כשיר ועשוי להמשיך בהרכב.

זקריה מוגיס (איציק בלניצקי)זקריה מוגיס (איציק בלניצקי)

הרכב משוער מ.ס אשדוד: יואב ג'ראפי, זוהר זסנו, גיל כהן, טימוטי אוואני, ננאד סבטקוביץ', קני סייף, פיראס אבו עקל, נאור סבג,  זקריה מוגיס, מתיאוסיניו (חמודי כנעאן) ופאהד באיו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה