אחרי התיקו המכובד מול פיינורד בסמי עופר בפתיחת שלב הבתים של הקונפרנס ליג, במכבי חיפה ינסו להשיג מחר (חמישי) ב-22:00 לפחות נקודה גם במשחק השני במסגרת המפעל, הפעם מול אוניון ברלין בחוץ. אלף אוהדים צפויים ללוות את הקבוצה במשחק.

לראשונה העונה במשחק חוץ באירופה התלווה לקבוצה נשיא המועדון יעקב שחר, אליו הצטרפו בנו אור וסגנו עוזי מור. "התחושה היום היא כמו של פעם כאשר יצאנו למשחקים באירופה, הלוואי שנשיג נקודה מול קבוצה חזקה כמו אוניון ברלין, עכשיו אנחנו קונים תיקו", אמרו בחיפה.

הירוקים, שיערכו את האימון המסכם הערב במגרש בו יתקיים המשחק ולפניו יקיימו את מסיבת העיתנואים המסורתית, יצאו לגרמניה ללא הקפטן נטע לביא שמושך עדיין פציעה. גם הפציעה החוזרת של המגן ראיין סטריין מטרידה וכרגע לבכר יש את רז מאיר כמגן ימני ואת מחמוד ג'אבר כאלטרנטיבה לתפקיד. בחיפה מקווים שסטריין יחזור לעניינים כמה שיותר מהר, אחרת בינואר הם עשויים לחשב מסלול מחדש לגבי המגן. 

ראיין סטריין (עמרי שטיין)ראיין סטריין (עמרי שטיין)

כך או כך המאמן ברק בכר יצטרך לבצע רוטציה במשחק, מתוך מחשבה על משחק הבית הקרוב והסופר חשוב מול הפועל באר שבע. בכר, צפוי להעלות מערך של שלושה בלמים בדומה לגמר גביע הטוטו, יציב את בוגדן פלאניץ', שון גולדברג ועופרי ארד במרכז ההגנה. ג'וש כהן ימשיך בשער ומאיר יפתח כמגן ימני, בעוד שסאן מנחם יפתח כמגן שמאלי. בהתאם להתפחויות במגרש עשוי גם טאלב טוואטחה לזכות לדקות משחק לא מעטות.

בקישור מי שנמצאים בתמונת ההרכב הם רודריגס, מאור לוי ומחמוד ג'אבר בעוד שעלי מוחמד לא יפתח לטובת חלוקת עומסים. בחלק הקדמי מי שנמצא בתמונת ההרכב הוא גודסווי דוניו, בעוד שדין דוד יזכה למנוחה ולא צפוי לפתוח.

בעניין אחר, אחרי שקבוצת הנוער של המועדון ניצחה 0:3 בווילנה, הליטאים פרגנו לירוקים הצעירים על האופן בו הם השאירו את חדר ההלבשה אחרי המשחק.

חדר ההלבשה הנקי (מכבי חיפה)חדר ההלבשה הנקי (מכבי חיפה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל