במכבי חיפה ממתינים בקוצר רוח לשמוע מההתאחדות לכדורגל כי משחק חצי גמר גביע המדינה, שמתוכנן ליום שני, יתקיים כמתוכנן או שיידחה למועד אחר. הקבוצה תחדש היום (שבת) את אימוניה במתכונת רגילה לחלוטין עם סגל מלא ולפי שעה ההכנות למשחק ביום שני הן רגילות, אלא אם לא תתקבל כאמור החלטה אחרת.

בתוך כך, בחיפה יכולים כבר לפזול לקראת ההכנות לעונה הבאה, כאשר כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, המטרה היא לנסות ולהתחזק במספר עמדות, כולל בשוער חדש, כאשר אחד המועמדים הוא אריק ינקו, אליו נעשתה כבר פנייה, כמו גם חלוץ נוסף דוגמת מאוויס צ'יבוטה שרוצה לחזור לארץ מלודוגורץ הבולגרית או דור ג'אן, שמשחק בפאסוס פריירה הפורטוגלית. בנוגע לצ'יבוטה, יש רצון גדול מאוד להביא את החלוץ, שמחוזר על ידי מספר קבוצות בארץ, בעוד פנייה לג’אן תתבצע בסיום העונה. 

מאוויס צ'יבוטה (האתר הרשמי של לודוגורץ)מאוויס צ'יבוטה (האתר הרשמי של לודוגורץ)

לפי שעה, עתידו של מוחמד אבו פאני, שמצוי השנה בכושר מצוין, לא ברור. אבו פאני מסיים חוזה בתום העונה הבאה ולמרות לא מעט שיחות מול המועדון בנוגע לחוזה חדש לשנים הקרובות, אין שום התקדמות. בחיפה מודעים לכך שאם אבו פאני לא יחתום על חוזה חדש כבר עכשיו, בינואר הקרוב הוא יוכל לנהל מו"מ עם כל קבוצה בנוגע להעברה כשחקן חופשי בקיץ הבא.

דור ג'אן (באדיבות טלמו מנדש, פאסוס פריירה)דור ג'אן (באדיבות טלמו מנדש, פאסוס פריירה)

בחיפה כבר היו בסרט הזה יותר מפעם אחת עם שחקנים דוגמת תומר חמד ,שון וייסמן וסוף פודגוראנו שעזבו לחו"ל אחרי שלא האריכו חוזה עונה קודם לכן. זו גם הסיבה שייתכן שאבו פאני, שעושה התקדמות עצומה והפך לשחקן נבחרת ישראל, יימכר בקיץ לטובת הצעה מקבוצות מעבר לים.

מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)מוחמד אבו פאני (עמרי שטיין)

כרגע לפחות, אבו פאני נשאר וזוכה לשכר נמוך זכר לחוזה הקודם שחתם. בחיפה מקווים שבסופו של דבר תימצא הנוסחה בעזרתה אבו פאני ימשיך גם בשנים הקרובות, אבל במצב שנוצר, כאשר הדיונים על הארכת חוזה מתארכים ולא נחתם חוזה חדש, לא תהיה מניעה מלמכור את השחקן כבר בקיץ הקרוב מחשש לאבדו ללא תמורה בקיץ הבא.

ריאל נצמדת לאתלטיקו אחרי 1:4 על גרנאדה!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל