חלוץ מכבי חיפה, ניקיטה רוקאביצה, שסיים חוזה, אמור עם חזרתו לארץ בראשית השבוע הבא להיפגש עם נשיא המועדון יעקב שחר על מנת לדון בתנאי החוזה החדשים שהחלוץ דורש.

כבר עכשיו ברור שהמו"מ לא הולך להיות פשוט כלל וכלל שכן רוקאביצה רוצה ושואף לזכות בחוזה משודרג ביחס למה שזכה בשנתיים האחרונות ובהתאם למעמדו כמלך שערי הליגה בפעם השנייה ברציפות.

ניקיטה רוקאביצה, רוצה חוזה משודרג (עמרי שטיין)ניקיטה רוקאביצה, רוצה חוזה משודרג (עמרי שטיין)

החלוץ האוסטרלי, שהיה בתקופה האחרונה במסע המשחקים של נבחרתו במסגרת אליפות אסיה, בכל מקרה לא אמור להתחיל את האימונים בשבוע הבא ובחיפה יצטרכו להאיץ את המשא ומתן מתוך ידיעה שאין יותר מדי זמן והקבוצה חייבת להתכונן לאירופה.

כרגע לפחות מציבת החלוצים כוללת את גודסווי דוניו, שמחוזר ע"י מספר קבוצות מעבר לים ומוחמד עוואד, שעשוי בשלב מאוחר יותר להיות מושאל במידה ורוקאביצה יחתום וכאשר תושלם העברתו היקרה לפי שעה של מאוויס צ'בוטה מלודוגורץ. במקביל הירוקים ממשיכים לחפש מחליף למוחמד אבו פאני שצפוי להימכר לקבוצה אחרת. בחיפה מודעים לצורך הגדול במציאת קשר ברמה גבוהה כמו גם בחיזוק העמדה הימנית שכרגע לפחות פנויה לחלוטין.

אחת האופציות שיכולות לבוא בחשבון למכבי חיפה היא עלי מוחמד מבית”ר ירושלים. מדובר בשחקן שהצוות המקצועי חושב שיכול לחזור לעצמו במכבי חיפה וראוי להיות חלק מהסגל. כרגע לא נעשה דבר בכיוון, אך זהו שחקן שברק בכר בהחלט היה מעוניין לצרפו במידת הצורך. 

ברק בכר, יוסי בניון ואנדי רם משחקים טניס

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל